Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 257
Ostrzeżenia: 1/5

Lumpeksy, Ciucholandy, S H

16 mar 2009 - 11:19:51

Czasem zdarza mi się odwiedzać lumpeksy w poszukiwaniu fajnych, oryginalnych rzeczy.
Niektórzy twierdzą,że taki sposób podążania za modą jest niesmaczny.
Co sadzicie na ten temat?

<Połączyłam wątki związane z lumpeksami, ciucholandami. Wszystko na temat w jednym wątku.>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-27 14:27 przez moderator.

Lumpeksy, Ciucholandy, S H

16 mar 2009 - 11:22:15

90% moich ubrań są z lumpeksu. Ja uwielbiamdo nich chodzic. Mozna znalezc niepowtarzalne rzeczy, takie jak nikt nie ma. I na dodatek w super cenach. Czasami nawet z metkami:)

Lumpeksy, Ciucholandy, S H

16 mar 2009 - 11:23:36

Ja lubię lumpeksy... Nigdzie nie znajdzie się tak oryginalnych i niepowtarzalnych ciuchów jak tam...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-16 11:24 przez madziaR78.

Lumpeksy, Ciucholandy, S H

16 mar 2009 - 11:39:36

Cytat
olgie86
90% moich ubrań są z lumpeksu. Ja uwielbiamdo nich chodzic. Mozna znalezc niepowtarzalne rzeczy, takie jak nikt nie ma. I na dodatek w super cenach. Czasami nawet z metkami:)

dokladnie. i nie ma w tym nic niesmacznego. zacznijmy od tego, ze rzeczy z lumpkow sa dezynfekowane przed rzuceniem na sprzedaz. lumpexy ruless!:)

Lumpeksy, Ciucholandy, S H

16 mar 2009 - 11:40:37

Znam osoby, które zapierają się, że nigdy nie kupiłyby nic w lumpeksie, a "przypadkowo", wiem, że już tam zaglądały i to nie raz. Więc, jak sama widzisz, tylko się z tym kryją.
Nie wiem, czemu w Polsce tak się przyjęło, że to "wstyd" kupować w takich sklepach.
Oglądam wiele programów, nawiązujących do mody i urody i kiedyś był temat lumpeksów. I właśnie w tym programie wypowiadały się znane osoby, że też korzystają często z tego typu sklepów - więc czego tu się wstydzić ?
Jeśli szukasz czegoś oryginalnego, niepowtarzalnego to tam z całą pewnością możesz coś wyszukać i wykreować swój własny styl.

Lumpeksy, Ciucholandy, S H

16 mar 2009 - 11:42:14

ja tez lubie je odwiedzac ale nie posiadam daru znajdywania fajnych ciuszkow, moze kilka rzeczy faktycznie nosze, tam trzeba umiec szukac i miec duuuuuzo cierpliwosci



zapraszam do mojej szafy

Lumpeksy, Ciucholandy, S H

16 mar 2009 - 11:42:29

Ja też często zagladam do Lumpków:) zawsze znajdę coś dla siebie :)

Lumpeksy, Ciucholandy, S H

16 mar 2009 - 11:45:43

W lumpeksach można kupić lepsze i ciekawsze rzeczy niz w normalnych sklepach.. I co jest najdziwniejsze, tam zawsze znajde cos w swoim rozmiarze, a wiekszosc sklepow konczy rozmiarowke na 42... Dla mnie to dziwne :))

Lumpeksy, Ciucholandy, S H

16 mar 2009 - 11:46:19

Co do znanych osób to wiem że Kayah ubiera sie w lumpeksach:) Ostatnio kupiłam sobie sukienkę na lato, białą, lnianą za 4 złote!!!! Jest w mojej szafie w moich rzeczach:) Możecie zerknąc jesli chcecie:)

zweryfikowana
Posty: 798
Ostrzeżenia: 1/5

Lumpeksy, Ciucholandy, S H

16 mar 2009 - 11:49:28

ja się dziś wybieram ;DD

Lumpeksy, Ciucholandy, S H

16 mar 2009 - 11:51:56

ja np chodze do lumpeksów ale tylko do tych gdzie ubrania są na wieszaczkach zawieszone bo grzebanie w koszu pelnym ubrań troche mnie obrzydza
wydaje mi sie ze osoby mówiące ze nie pójdą do lump myslą o takich koszach co treba w nich grzebać

Lumpeksy, Ciucholandy, S H

16 mar 2009 - 11:53:06

Cytat
olgie86
Co do znanych osób to wiem że Kayah ubiera sie w lumpeksach:) Ostatnio kupiłam sobie sukienkę na lato, białą, lnianą za 4 złote!!!! Jest w mojej szafie w moich rzeczach:) Możecie zerknąc jesli chcecie:)

Zajrzałam,sukienusia śliczna :-) Sama chętnie taką kupię... We środę nowa dostawa w moim ulubionym lumpku-nie moge się doczekać..

zweryfikowana
Posty: 257
Ostrzeżenia: 1/5

Lumpeksy, Ciucholandy, S H

16 mar 2009 - 11:53:24

Najgorsze jest tylko to, że nie można przebierać w rozmiarach.
Ostatnio widziałam prześliczny płaszczyk atmosphere czarny z rękawkiem 3/4 ale niestety w rozmiarze 44.
Ja noszę 38 więc okazja przeszła mi koło nosa :(

Lumpeksy, Ciucholandy, S H

16 mar 2009 - 11:53:44

Cytat
olgie86
Co do znanych osób to wiem że Kayah ubiera sie w lumpeksach:) Ostatnio kupiłam sobie sukienkę na lato, białą, lnianą za 4 złote!!!! Jest w mojej szafie w moich rzeczach:) Możecie zerknąc jesli chcecie:)

Dokładnie. I się z tym nie kryje, a oszczędzać wcale nie musi.
Przynajmniej jak tam sobie kupisz ciuszka, to jest prawie pewne, że drugiej osoby w takim samym stroju nie znajdziesz :)))

Lumpeksy, Ciucholandy, S H

16 mar 2009 - 11:55:02

też zamierzam się do jakiegoś wybrać ;DD.
w końcu trzeba mi coś czego nie zobaczę na co drugiej dziewczynie w szkole.

następna dyskusja:

jaka torebka?