Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POMOCY- przeróbka sukienki

17 sie 2015 - 15:19:06

Hej Dziewczyny! Potrzebuję pomocy. Mam w przyszłym miesiącu 2 wesela i jak nietrudno się domyśleć nie mam się w co ubrać i za bardzo nie mam kasy żeby kupić jakąś sukienkę. Jednak mam 2 sukienki sprzed kilku lat i potrzebuję rady od kogoś bardziej doświadczonego jak mogłabym je przerobić (sama bo trochę szyję). Czekam na genialne pomysły uśmiech tą pierwszą mam czerwoną, niebieska taka jak na foto.



POMOCY- przeróbka sukienki

17 sie 2015 - 15:23:23

JA bym nie przerabiała-są b ładne:)jeśli dobrze się w nich czujesz to nie zważaj na to czy wystąpisz w nich po raz drugi:)
zmień najwyżej dodatki:)

POMOCY- przeróbka sukienki

17 sie 2015 - 15:31:47

Myślałam żeby z czerwonej wywalić te wachlarze i może zrobić coś w ten deseń.



POMOCY- przeróbka sukienki

17 sie 2015 - 15:33:16

Wybacz ale ta niebieska to jakiś koszmar ale za to pierwsza całkiem ok ;) moze by ją skrócić?

POMOCY- przeróbka sukienki

17 sie 2015 - 15:40:13

Występuje ona w sprzedaży również w wersji krótszej ale chciałam coś zmienić, np. ta aplikacja mi się nie podoba. Tylko co dalej?



zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

POMOCY- przeróbka sukienki

18 sie 2015 - 15:18:33

Ciężko coś doradzić jak się nie widzi kiecki z bliska. Ja tej pierwszej bym nie zmieniała, ewentualnie bym skróciła. Jeśli chodzi o aplikację to ciężko coś doradzić. Jeżeli by się dało to usunęła bym ją całkiem i zostawiła wolne miejsce. Co do drugiej to skróciłabym ją o te falbany - po prostu bym je obcięła i zostawiła taką asymetryczną, jeśli nie byłaby za krótka w takiej wersji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-18 15:19 przez justa_str.

POMOCY- przeróbka sukienki

18 sie 2015 - 21:45:04

Wolne miejsce zamiast aplikacji kiepsko wygląda, wyprulam ją i niestety nie jest lepiej bo sukienka ma szarfę naszywaną właśnie pod aplikacją. Może by tak koronka zamiast szarfy?

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 2/5

POMOCY- przeróbka sukienki

21 sie 2015 - 14:43:20

Tą niebiska wziąć i skrócić przed kolano, tak, żeby była obcisła. Obydwie długie suknie sa bardzo... nie w moim guście xD

POMOCY- przeróbka sukienki

26 sie 2015 - 09:36:35

nie przerabiaj, sa piekne! Ważne żebyś Ty dobrze się w nich czuła :)

POMOCY- przeróbka sukienki

26 sie 2015 - 09:51:07

moim zdaniem też tą drugą poprostu ciachnąć, żeby była krótsza :) będzie sexi

POMOCY- przeróbka sukienki

03 wrz 2015 - 13:22:26

Dziewczyny a co myślicie o sukience z second hand? Czy uważacie, ze to dobry pomysł? Znalazłam taki ciucholand pod Grudziądzem http://hurtownia-pati.pl/ i zastanawiam się czy warto. Nie raz kupowałam w lumpeksie, ale sukienek nigdy :) Ten podobno ma porządne ubrania, więc może... Myślę :P

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

POMOCY- przeróbka sukienki

06 wrz 2015 - 19:46:20

Kiecki weź sprzedaj - może ktoś je weźmie takie jak są na studniówkę czy coś. A Ty kup sobie za to jaką fajną nowszą ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podciąć?