Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak przerobić TO na ramoneskę!?

29 lip 2015 - 20:56:07

Kupiłam za całe 2 ZŁ w lumpie taką dziwną żakieto-kurtkę nową z metką (xD), z zamszowej pachnącej skóry naturalnej. Krój ma taki nie do końca... czuję się w nim jak 40-letnia donna, ale za tę kwotę stwierdziłam, że zaryzykuję i spróbuję ją jakoś przerobić.

Tu proszę o WASZE PORADY I SUGESTIE :)

Kiepski jest ten kołnierz i guziki... zastanawiałam się czy go wywalić, guziki odpróć i przerobić na zapinaną za zamek czy jakoś przerobić ten kołnierz. I w ogóle, co z tymw szystkim zrobić? Jakoś uciąc, skrócić, przyciąć, coś doszyć :D pełne pole manewru!

Proszę o porady :)



Jak przerobić TO na ramoneskę!?

08 lut 2016 - 10:53:49

wywal, jest kiepsko skrojona, tylko się napracujesz

Jak przerobić TO na ramoneskę!?

08 lut 2016 - 11:46:46

Zamiast guzików możesz wszyć zamek, ale tylko w miejsce guzików- żeby nie była zapinana pod szyję. Na kołnierz dodać np. ćwieki takie stożkowe i podciąć rękawy.
Ja też czasem dostaję rzeczy, które mają to coś, ale ogólnie wyglądają dla dla 40latki:P Czasem pracuję z nimi kilka dni (bo po prostu to lubię) i wyglądają na prawdę świetnie. I jaka satysfakcja, że samemu się uzyskało taki efekt!

Jak przerobić TO na ramoneskę!?

17 lut 2016 - 12:26:57

Może doszyć do tego jakies elementy ze skóry? No i nie obejdzie sie bez tego zamka i trochę nitów/cwieków.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sposób na stare dżinsy...:-)