Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

malowanie na koszulce

15 mar 2015 - 13:15:15

Hej dziewczyny :) pomalowalam koszulkę (zrobiłam napis i rysunek) za pomocą farb akrylowych do tkanin tex i zastanawiam się czy tego nadruku nie powinnam utrwalić np. żelazkiem?( jeśli tak to jak to zrobić) Na sloiczku z farba jest informacja jedynie o tym, żeby nie prac koszulki w ciągu pierwszych trzech tygodni, czy to wystarczy? Napis nie jest gruby i miejscami przeswituje.
Proszę o pomoc gdyż to moja pierwsza koszulka a na dodatek jutro ją daję jako prezent :)
I jeszcze mam pytanie dotyczące usuwania takiej farbki (są na niej trzy niechciane plamki) czy możecie polecić jakiś sprawdzony sposób? (Dwie na dole potraktowalam vanishem i są prawie niewidoczne -dlatego tez wole się upewnić czy można jakoś utrwalić nadruk)

niezweryfikowana
Posty: 67
Ostrzeżenia: 7/5

malowanie na koszulce

05 maj 2015 - 08:32:24

Coś takiego raczej się nie utrzyma. Jeśli masz pomysł na swoją koszulkę to zamów gotową w Ideashirt http://ideashirt.pl/ - robią nadruki według projektu klientów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-05 08:33 przez sylwia4012.

malowanie na koszulce

05 maj 2015 - 08:44:25

Ja robiłam tak, że jeśli poczułam "pod palcem" że malunek jest suchy, brałam kartkę papieru i właśnie przez tę kartkę prasowałam :) Rysunek trzyma się świetnie, nie spiera się :) a jeśli chodzi o niechciane plamki, to sama chciałabym wiedzieć :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konstrukcja spódnicy podstawowej i spódnicy z klinów! DIY