Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

25 minut temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

ćwieki - jak to z nimi

15 sty 2015 - 22:50:43

Miał ktoś do czynienia z takimi ćwiekami/nitami jak na zdjęciu? Generalnie te pierwsze
allegro.pl/ostre-cwieki-sciete-stozki-10mm-grafitowe-50-szt-i4858603010.html mają w opisie, że da się je zacisnąć stabilnie w palcach, czy o prawda? " Montowane są za pomocą nita/nóżki. Przez dziurkę w "materiale" przekładamy nita/nóżkę ,a od wierzchu nakładamy na niego ćwieka i mocno zaciskamy w palcach, aż usłyszymy "klik". Aby jeszcze bardziej wzmocnić efekt trwałości montażu, można dobić z wyczuciem, aczkolwiek zdecydowanie ćwieka od strony nita/nóżki młotkiem. W takim wypadku górna część nita/nóżki zagina się pod wpływem nacisku i uzyskujemy trwały efekt montażu."
A te drugie wyglądają na skręcane, a w opisie jak byk stoi, że montaż za pomocą nitownicy :/ Bądź tu mądry. Nie chcę na 100% takich montowanych nitownica, bo jej po prostu nie mam, a nie mam ochoty wywalić kasy na pierdoły których nie użyję, bo nie będę miała możliwości. Chyba że radzicie jakieś inne i TANIE?


ćwieki - jak to z nimi

21 sty 2015 - 13:31:42

No jak masz taki problem, to chyba jasne że lepiej kupić te pierwsze niż te drugie zwłaszcza że może się okazać że to zbędny wydatek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak ja zmiekczyc