Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

spódniczki diy

07 sty 2015 - 00:01:26

Takie spódniczki niech sobie nosi Cleo. Ja bym takiej nie założyła.

spódniczki diy

07 sty 2015 - 00:22:03

szyj spódnice gładkie, albo we wzory inne:D materiał czasem nie bezie tanszy niż chusta?

spódniczki diy

07 sty 2015 - 17:05:35

ładnie

spódniczki diy

07 sty 2015 - 17:11:29

niestety ale jak dla mnie nie :(

faktycznie, lepiej poszukaj materiału, bo wydaje mi się, że jest tańszy. Albo może coś w lumpie znajdziesz ciekawego? :D

spódniczki diy

07 sty 2015 - 17:21:25

Ładnie uszyte, ale te wzory okropne. Tzn okropnie oklepane i źle mi się kojarzy takie "podrabianie" kiecki Cleo (która swoją drogą tez mi się dobrze nie kojarzy)

spódniczki diy

07 sty 2015 - 20:08:46

pomyślę nad klasycznym wzorem i zwykłym materiałem

spódniczki diy

07 sty 2015 - 20:29:11

Kornela! Uważam ,że spódniczki są śliczne!!!!!!!Pamiętaj, że z modą jest tak ,że nie trafisz zawsze w każdy gust ..nie zniechęcaj się ! Big up dla kreatywności! Szyj, twórz, szukaj innowacyjnych kierunków samorozwoju !!! Powodzenia :)

spódniczki diy

07 sty 2015 - 20:31:50

Cytat
chauchaf
Kornela! Uważam ,że spódniczki są śliczne!!!!!!!Pamiętaj, że z modą jest tak ,że nie trafisz zawsze w każdy gust ..nie zniechęcaj się ! Big up dla kreatywności! Szyj, twórz, szukaj innowacyjnych kierunków samorozwoju !!! Powodzenia :)
sliczne ale to nie zmiena faktu ze niemodne i dziewczyna tylko wyłoży kupe kasy na chusty i na tym straci bo albo nikt nie kupi albo da jej grosze.:)Niech szyje tworzy to się chwali ale tak by dziewczyna tez zarobiła na tym przynajmniej żeby nie straciła:)Wszystko ale z głową

zweryfikowana
Posty: 1.349
Ostrzeżenia: 1/5

spódniczki diy

07 sty 2015 - 20:34:25

Ładnie Ci wychodzą te spódniczki, po prostu zmień materiał, żeby nie było folkowo i szyj dalej :)

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

spódniczki diy

07 sty 2015 - 20:47:08

Pozostałe kolorowe resztki chust możesz wykorzystać, np.wszywając po bokach gładkiej spódnicy bądź spodni kliny albo kieszenie.Nie będzie to typowy folk a jedynie akcent. Są dziewczyny które nie przejmują się i noszą to w czym dobrze się czują i lubią.

spódniczki diy

08 sty 2015 - 13:57:54

dziękuję za rady! jak zwykle jesteście pomocne:) serdeczne dzięki i może niebawem pokaże wam cos w zupełnie innym stylu (w sensie wzorów)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak ja zmiekczyc?