Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Jako że to jeden z moich pierwszy postów na tym forum to witam wszystkich :).

Od jakiegoś czasu zbieram się z przerobieniem starych jeansów z dna szafy na boyfriendy. Przejrzałam sporo poradników i niestety w większości z nich robione są po prostu duże poziome dziury w spodniach, ewentualnie z trochę postrzępionym krawędziami.

Ja chciałam osiągnąć bardziej efekt takich dużych przetarć, coś zbliżonego znalazłam jedynie w TYM PORADNIKU ale tam to robią na przykładzie małego fragmentu i nie wiem jak wyjdzie na większym.

Macie jakieś swoje sposoby na fajne przetarcia na jeansach?

na lekkie przetarcia pumeks.

Jeśli chcesz aby były widoczne takie białe nitki, polecam po zrobieniu dziury, od wewnątrz ponaszywać białą nitkę, będzie wyglądała jak nitki ze spodni. Robi się tak, w celu uzupełnienia przetarć, gdy niektóre nitki przerwą się.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-11 11:08 przez dzamajka.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Dzięki Dziewczyny! Wypróbuje oba sposoby i jak mi wyjdzie coś ciekawego to wrzucę fotki :).

My z koleżanką testowałyśmy pumek i wyszło super:) A o nitkach wiedziałam, bo kiedyś mi się porwały i doszywałam! Ale polecam zrobić to jakąś grubsza nitką.

Ja już sama zrobiłam sobie 2 pary boyfrendów. Za każdym razem kupowałam w lumpie męskie spodnie pasujące w pasie i przerabiałam tj. zwężałam nogawki i robiłam dziur albo łaty.

a czy takie dziury wychodzą tylko w spodniach jeansowych czy moga być też np materiału takiego jak w h&m są na gumce albo z zamkiem na tyle. wie ktoś jakie? chce zrobić sobie takie czarne ale nie mam jeansów tylko taki fason dziwny;|

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Przecieram pumeksem i używam też żyletki :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kamizelka