Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

buty-przerobka

08 lis 2014 - 13:36:44

Mam taki zamszowe kozaki, niestety zdarałam czubki.Szewc twierdzi że już nic z tym nie zrobi ale może mnie zbył. A wy macie jakiś pomysł? może jakieś czubki zamszowe zrobić np w ciemniejszym brązie?



buty-przerobka

08 lis 2014 - 13:40:10

Zamaluj brązowym pisakiem xD

buty-przerobka

15 lis 2014 - 21:36:09

Mi się takie przetarcia zrobiły nie tylko na czubkach butów, ale też w innych miejscach, np. przy suwakach, więc narazie chodzę w tych, co mam, a przy nadarzającej okazji planuję kupić znów takie same :-)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

buty-przerobka

18 lis 2014 - 10:59:58

Niestety moim zdaniem buty do wywalenia, bo nawet jeśli takie czubki dorobić to niewarte zachodu i kasy. Wydaje mi się, że taka przeróbka przewyższy zdecydowanie wartość tego obuwia, które i tak wygląda na takie co już swoje "przeżyło".

buty-przerobka

26 lis 2014 - 09:03:01

Cytat
malmie
Niestety moim zdaniem buty do wywalenia, bo nawet jeśli takie czubki dorobić to niewarte zachodu i kasy. Wydaje mi się, że taka przeróbka przewyższy zdecydowanie wartość tego obuwia, które i tak wygląda na takie co już swoje "przeżyło".

RACJA!

buty-przerobka

26 lis 2014 - 10:12:27

mi sie zdarły pięty i nie wiem też czy jeszcze coś z nimi zrobie ;/ jak tobie szewc nie chce zrobić takiego czegoś to moich już wcale sie nie podejmie :(

buty-przerobka

26 lis 2014 - 10:23:11

modne są złote/srebrne błyszczące czubki butów bądz pięty ;P wiec jak masz pomysł jak ozłocić sobie czubki butów to spróbuj ;- )
przyklad:


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

buty- przerobka