Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zmiana koloru kamizelki Cropp

31 sie 2014 - 11:30:03

Kupiłam rok temu taką oto kamizelkę, nadal nie noszona, a od tamtego czasu trochę się zmieniło w moich upodobaniach odzieżowych i chciałabym zmienić jej kolor na jakiś bardziej stonowany? Czarny, szary, granat? Bo biel to nie wierzę w takie cuda, chociaż nigdy się nie interesowałam zmianą koloru jakiegokolwiek ubrania i nie wiem z czym się to je i czy to w ogóle jest możliwe. Wiem, że google może mi pomóc ale zanim znajdę odpowiedni sposób to zejdzie a i nie wiadomo czy do tego materiału się nada. Kamizelka jest taka jakby dżinsowa... no nie wiem. Istnieje jakiś sposób na zmianę jej koloru bez uszczerbku na jej kondycji? ;) Z góry wielkie dzięki za rady :)


Zmiana koloru kamizelki Cropp

31 sie 2014 - 11:45:53

Na twoim miejscu jakbym miała podobny problem, sprzedałabym ją komuś (może któraś twoja znajoma chciałaby kupić lub znajoma znajomej...?)Biorąc pod uwagę fakt, że nie jest zniszczona i nie jest noszona , to na plus. Potem możesz kupić taką jaka ci się podoba w chwili obecnej.:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-31 15:24 przez Marina92.

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

Zmiana koloru kamizelki Cropp

31 sie 2014 - 11:48:00

wydaje mi się, że barwnikiem po prostu

Zmiana koloru kamizelki Cropp

31 sie 2014 - 11:59:14

wiele ciuchów farbowałam i niektóre wyszły tragicznie i nadawały się do wyrzucenia:) także nie ryzykuj tylko ją sprzedaj

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Zmiana koloru kamizelki Cropp

05 wrz 2014 - 16:30:32

Też by mi się nie chcialo farbować, bo z tym nigdy nie wiadomo

Zmiana koloru kamizelki Cropp

29 wrz 2014 - 09:24:56

Mi się podoba./

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Materiał na marynarkę