Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bielizna

24 sie 2014 - 18:34:56

hej
chce urozmaicić swoje życie intymne z racji tego chce uszyć bielizne erotyczna, tylko potrzebuje jakichś rad jak się za to zabrać, jakieś filmiki są może instruktażowe oraz jaka bielizne najłatwiej i najszybciej uszyć ?

bielizna

24 sie 2014 - 18:51:56

hehehe moze jakas mini spódniczke z falbanek lub koronek , wystarczy pasek na góre pasek na dół , takie pół fabrykanty kupisz w pasmateri , podpatrz na grafiki na neta i napewno cos wymyslisz :D

bielizna

24 sie 2014 - 18:52:50

Dam Ci dobra rade wejdz na allegro i tam po prostu kup bo samemu szyc bielizne jeszcze jak sie nie wie jak sie za to zabrac nie warte jest czasu tym bsrdziej ze ceny takiej bielizny sa raczej przystepne

bielizna

24 sie 2014 - 18:59:30

Są, wystarczy wpisać w google.

bielizna

24 sie 2014 - 19:04:26

Ja na walentynki zrobilam stringi z czerwonej koronki kupionej w pasmanterii.a na przod kupilam czerwone wlochate serduszko.zszylam wszystko i wyszlo super.zreszta i tak dlugo ich na sobie nie mialam :-)

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

bielizna

05 wrz 2014 - 16:29:10

na pewno wyglądały pięknie. Im szybciej majteczki lądują na podłodze, tym lepsze były;)

bielizna

29 wrz 2014 - 09:26:30

Kup sobie taką w internecie. Szyć bieliznę jest trudno. :)

niezweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 5/5

bielizna

09 paź 2014 - 20:49:57

Nie widzę sensu w szyciu bielizny skoro można ją sobie kupić... Moim zdaniem najładniejszą bieliznę ma Gossard. Widziałaś już najnowszą kolekcję? Z tego co wiem można ją kupić w tym sklepie internetowym <moderacja - spam> Nie radzę Ci kupować taniej bielizny z targowiska czy jakiś tanich hurtowni bo znając życiu długo jej nie ponosisz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-15 11:32 przez moderator.

bielizna

09 paź 2014 - 20:52:05

ja uszyłam sobie stanik, ale tylke ile nad tym siedziałam, ile się nawyklinałam, ile się namęczylam... a i tak wyszło źle :D

bielizna

27 paź 2014 - 12:47:24

Cytat
ktosiksamosik
hej
chce urozmaicić swoje życie intymne z racji tego chce uszyć bielizne erotyczna, tylko potrzebuje jakichś rad jak się za to zabrać, jakieś filmiki są może instruktażowe oraz jaka bielizne najłatwiej i najszybciej uszyć ?
Polecam bieliznę Let's duck. Świetny pomysł na prezent! Pudełeczko, płyta z nastrojową muzyką i zapach róż po otwarciu. Rewelacja! <moderacja - link>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 12:53 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

bielizna

06 lis 2014 - 17:08:21

Dlatego zdecydowanie lepiej jest kupić sobie taką fajną biliznę bo nigdy nie wiadomo kiedy moze sie przydać. Mnie marzy sie zakup bielizny marki Maison Lejaby , bo mają przepiękną bieliznę. Widziałam, że tutaj http://boutiquebielizny.com/ jest dostępna. Tak po cichutku będę szeptać na uszko mojemu mężowi by kupił mi ich komplet na gwiazdkę. Mam nadzieje, że domyśli sie i kupi mi tą śliczną bieliznę.

bielizna

19 lis 2014 - 15:32:10

A zobacz może taką:

http://www.ar-teraz.pl/torby.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zmienić rękawy czy zostwaić?