Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Sklep internetowy

30 minut temu

Biznes

34 minut temu

tabernakula sklep

54 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ramiączka do sukienki

22 sie 2014 - 13:54:53

Witam,

Chciałam prosić o pomoc. Mam sukienkę bez ramiączek ( posiada możliwość doczepienia zwykłych) ale ze względu na mój biust duży potrzebuje chociaż minimalnego zabezpieczenie, że się nie zsunie. I teraz pytanie jakie ramiączka i przede wszystkim z czego je zrobić, ozdobny sznurek, taśma z cyrkoniami? Tych złotych dżetów nie będzie:)



ramiączka do sukienki

22 sie 2014 - 13:59:40

Jesli jest opcja doczepienia to nie lepiej kupic gotowe czarne i je tam zamontowac?

edit: jesli musisz z tych co podalas, to ozdobny sznurek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-22 14:00 przez mag23.

ramiączka do sukienki

22 sie 2014 - 14:02:30

średnio te zwykłe wyglądają, ja muszę mieć stanik z ramiączkami i do tego chce coś do sukienki doczepić zeby to zakryć

ramiączka do sukienki

22 sie 2014 - 16:11:22

Cytat
twistus87
średnio te zwykłe wyglądają, ja muszę mieć stanik z ramiączkami i do tego chce coś do sukienki doczepić zeby to zakryć

A czemu musisz? Dobrze dobrany, porządny "bezramiączkowiec" trzyma się na mur, sznurków mu nie trzeba :)

ramiączka do sukienki

22 sie 2014 - 16:45:02

przy biuście 70F?

ramiączka do sukienki

22 sie 2014 - 16:53:40

Nie słuchaj dziewczyn , ja mam rozmiar 65J i wiem co to za ból ;) Poza tym, przy tak dużym biuście nie dostanie się stanika z odpinanymi ramiączkami! (chyba, że u chińczyka w jakimś kosmicznym rozmiarze wogóle nie dopasowanym). Najlepiej udałabym się do pasmanterii i zobaczyła co mają na żywo ciekawego :) bo te co pokazałas nie są za ciekawe.

ramiączka do sukienki

22 sie 2014 - 19:27:29

jutro się wybiorę:)
65J wow, sporo;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-22 19:28 przez twistus87.

ramiączka do sukienki

23 sie 2014 - 06:18:45

Cytat
elizkawwo
Nie słuchaj dziewczyn , ja mam rozmiar 65J i wiem co to za ból ;) Poza tym, przy tak dużym biuście nie dostanie się stanika z odpinanymi ramiączkami! (chyba, że u chińczyka w jakimś kosmicznym rozmiarze wogóle nie dopasowanym). Najlepiej udałabym się do pasmanterii i zobaczyła co mają na żywo ciekawego :) bo te co pokazałas nie są za ciekawe.

65J polskie czy angielskie? Jak angielskie to faktycznie się nie dostanie (chociaż to trochę względne, straplessy są przeważnie ściślejesze niż zwykłe staniki, więc często potrzebny obwód-dwa więcej i odpowiednio przeliczona miska), ale jak polskie to bez problemu, np. Freya Deco, Wonderbra, Panache czy nasza Ewa Michalak (firma polska, ale ma rozmiarówkę angielską, straplessy bodajże do miseczki GG angielskiej czyli polskiej K/L i naprawdę ciasne obwody).

Cytat
twistus87
przy biuście 70F?

No przy takim średniaczku jak 70F (o ile to jest oczywiście dobrze dobrany rozmiar) to już w ogóle, w stanikach bez ramiączek (i każdych innych) możesz przebierać, szczęściaro :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-23 06:21 przez takaona.

ramiączka do sukienki

23 sie 2014 - 09:39:19

Zgadzam się z takaona, 70F (o ile dobrze dobrany) wbrew pozorom nie jest jakimś ogromnym biustem, którego dobry strapless nie utrzyma.
Ale jeżeli mimo wszystko chcesz ramiączka to wybierz takie, które całkowicie przykryją te od biustonosza, bo taki podwójny zestaw widocznych ramiączek nie wygląda zbyt dobrze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-23 09:55 przez dyzio_marzyciel.

ramiączka do sukienki

23 sie 2014 - 13:11:22

Tak mam dobrze dobrany rozmiar, masakrycznie duże nie są ale małe też nie, mam stanik który trzyma się bez ramiączek ale bardziej komfortowo czuje się z:) właśnie chce coś takiego żeby przykryły te ramiączka od stanika, bo podwójnych nie będę zakładała:)

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

ramiączka do sukienki

05 wrz 2014 - 16:27:11

Też jednak czuje się bardziej komfortowo z ramiączakami

ramiączka do sukienki

29 wrz 2014 - 09:28:45

Lepiej kup sobie ramiączka niż wydawaj na biustonosz 250 zł:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Malowanie ubrań