Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

10 minut temu

Druk ścienny

18 minut temu

Nowy samochód

37 minut temu

Montaż Klimatyzacji

43 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ćwieki na ramonesce - pomocy!

19 sie 2014 - 12:04:26

Hej, mam problem a mianowicie kupiłam niedawno czarna ramoneske. Bardzo mi się podoba, ale ja jednak marzyłam o takiej z ćwiekami a na niej niestety ich nie ma ;( i w związku z tym wymyśliłam że kupie sama ćwieki i sama je zrobie..
I tu własnie zaczyna się mój problem. Po pierwsze nie wiem jakie ćwieki kupic patrzyłam na allegro ale trudno wybrac. Jednak najwiekszym problemem jest zrobienie tych ćwieków :/ wiadome jest że ramoneska ma dośc gruby materiał i myśle że sobie nie poradze z tym sama :(
Dlatego chciałam Was zapytac czy może któras z Was miała taki problem? czy kupowała ćwieki i sama je robiła na ubraniach? a jeśli tak to jak je robiła? prosze o pomoc!

Ćwieki na ramonesce - pomocy!

19 sie 2014 - 12:11:54

spokojnie sama dasz sobie radę. ja przyczepiałam ćwieki do skóry i dobrze wchodziły. pod kurtkę dawałam coś twardego, żeby ćwieki lepiej się zaginały.
poszukaj sobie jakiegoś wzoru kurtki i resztę pozostaw swojej wyobraźni :)))

ja zwobiłam swoją mniej więcej tak



Ćwieki na ramonesce - pomocy!

19 sie 2014 - 18:36:50

dominika279 dziękuje Ci bardzo za pomoc ;) mam nadzieję że też sobie poradze tak jak Ty ;)

Ćwieki na ramonesce - pomocy!

29 wrz 2014 - 09:32:06

Po prostu odpowiednie ćwieki i już. :)

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 5/5

Ćwieki na ramonesce - pomocy!

29 wrz 2014 - 10:53:31

Wbicie ćwieków to nic trudnego :) A chcesz ćwieki piramidki czy ćwieki kolce? Czy może jeszcze inne? :)

Ćwieki na ramonesce - pomocy!

28 paź 2014 - 18:06:30

SPróbuj na taki specjalny klej;) nie wiem jak sie nazywa ale moze u krawcowej dostaniesz?

Ćwieki na ramonesce - pomocy!

28 paź 2014 - 18:13:29

Zależy czy ćwieki wkręty czy z ząbkami czy przyszywane.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak przerobić kołnierz na stójkę w kurtce