Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Farbowanie butów !czym spayem?

03 lip 2014 - 09:09:34

Witajcie kochane !Mam pewien problem!Kupiłam sobie na allegro buty szpilki nie są one ze skóry są takie lakierki -błyszczą i teraz pojawia się problem na aukcji pisało neonowy róż a jak przyszły okazało się ze jest to róż i to dosyć ciemny wpada w fuksje i nie jest neonowy:/ z czego jestem bardzo nie zadowolona.Wpadłam na pomysł ze je przefarbuje tylko potrzebuje rad jak. Chce je pomalować na neonowy róż ale żeby to ładnie wyglądało i nie ścierało się czy mogę to zrobić fluorescencyjnym różowym sprayem? robiłaś już któraś z was takie coś ?jak wyszło? znalazłam w internecie coś takiego i jak na pierwszy rzut oka super http://zszywka.pl/p/neon-shoesbuty-kupione-w-sh-za-1zl--3426903.html . Może znacie jakieś sposoby inne? farby czy coś?Mam jeszcze lakierki neonowe pomarańczowe i tez bym je ufarbowała na czarno.Z chęcią tez zobaczę zdjęcia waszych eksperymentów.Czekam na wasze porady:)Buziaczki kochane:*

Farbowanie butów !czym spayem?

03 lip 2014 - 09:25:34

nie próbowałam czegoś takiego, ale podbijam :)

Farbowanie butów !czym spayem?

03 lip 2014 - 09:29:06

Nie mam pojęcia ale wydaję mi się, że jak nie są ze skóry to nie da się ich przefarbować "tak na stałe", żeby się nie ścierało.

Farbowanie butów !czym spayem?

03 lip 2014 - 09:36:03

te przerobione w linku - MEGA :D

spróbuj tak jak ta dziewczyna, powinno się udać :)

zweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Farbowanie butów !czym spayem?

03 lip 2014 - 09:42:42

Nie wiem co robić ale chyba zaryzykuje.Widziałam na allegro farby do butów ale one są do skóry i nawet nie ma takiego koloru.Ogólnie to szpilki zakładam góra 2 razy w tygodniu nie za często wiec moze by to troche wytrzymało.Tak te z linku wyszly pieknie i dlatego tak kusi jak przefarbuje to wstawie zdjęcie przed i po



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-03 09:44 przez juszczykdaria.

Farbowanie butów !czym spayem?

03 lip 2014 - 09:44:49

Ja malowałam już kilka par butów specjalną farbą do tego :) Jak się porządnie przygotuje buty do farbowania, to farba trzyma się bardzo dobrze, nic nie odpryskuje ;) Na allegro są dostępne różne rodzaje.

Farbowanie butów !czym spayem?

03 lip 2014 - 09:48:26

jeśli to nie są buty "na lata" to spróbowałabym :)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 5/5

Farbowanie butów !czym spayem?

03 lip 2014 - 09:55:41

a nie możesz ich po prostu zwrócić? Jeśli kupowałaś je u użytkownika, który prowadzi sklep, lub przez opcję "kup teraz" masz prawo do zwrotu.

zweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Farbowanie butów !czym spayem?

03 lip 2014 - 10:05:19

Pewnie że moge mam paragon ale jeżeli chodzi o same buty to są śliczne i szkoda poza tym bardzo ciezko takie dostac teraz wszedzie wysprzedane tylko ten kolor nie taki jak mial byc.Jestem zdesperowana

Farbowanie butów !czym spayem?

03 lip 2014 - 10:39:26

Ja bym chyba nie ryzykowała bo, jak sama napisałaś, Twoje buty to lakierki, czyli mają śliską powierzchnię, a z takiej farba będzie z łatwością odłazić. Buty z tutorialu, który wstawiłaś, są ewidentnie matowe, wykonane z jakiejś skóry, czy eko-skóry, dlatego farba dobrze się rozprowadziła. Na śliskich, polakierowanych butach obawiam się, że farba może spływać i robić zacieki.

zweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Farbowanie butów !czym spayem?

03 lip 2014 - 11:03:13

http://urodaizdrowie.pl/pomysly-jak-samodzielnie-ozdobic-obuwie#&panel1-2 http://kobieta.spryciarze.pl/zobacz/jak-przerobic-zwykle-buty-na-stylowe-a-la-louis-vuitton niby to tylko końcuwki ale na lakierkach wyszło ładnie sama juz nie wiem
wlasnie pomalowałam razbuty tym sprayem wyschna zrrobie to drugi raz sa narazie matowe jak myslicie utrwalac blyszczacym bezbarwnym lakierem ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-03 16:37 przez juszczykdaria.

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

Farbowanie butów !czym spayem?

25 lip 2014 - 11:53:00

Cytat
kasienka52005
nie próbowałam czegoś takiego, ale podbijam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Uszycie stroju kąpielowego