Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

53 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rdza na ubraniach

12 cze 2014 - 22:53:39

POMOCY !!
Na mojej ulubionej bokserce pojawiły się plamki z rdzy. Czy macie jakiś sposoby na nią.
Dodam że jest ona malinowa z nadrukami . :)

Rdza na ubraniach

13 cze 2014 - 00:18:49

Miałam podobnie, bo na białych szortach od ćwieków porobiły się pomarańczowe plamki od rdzy, ale niestety podczas ,,zwyczajnego'' prania nie zniknęły. :P Może są jakieś skuteczne sposoby na usunięcie ich ? :)

Rdza na ubraniach

21 cze 2014 - 07:42:54

Ja zastosowalam sok z cytryny i sol no i pomoglo. Ale nalezy brac pod uwage to, ze jesli material jest niskiej jakosci w danym miejscu moze wyblaknac kolor. Na mojej koszulce nie bylo takiego efektu. Ma plame z rdzy wycisnelam sok z cytryny i na to wtarlam sol. Zostawilam na jakies pol godzinyaby powstala reakcja a potem a wypralam. U mnie slady rdzy zeszly no i kolor sie nie zmienil :) pozdrawiam

Rdza na ubraniach

21 cze 2014 - 08:16:08

Ja mam swój ulubiony odplamiacz którym schodzi wszystko. Szczerze mówiąc nie próbowałam usunąć rdzy ale myśle że puści. nazywa się Meglio. jest w takim spryskiwaczu jak płyn do mycia szyb. Moja mama czyści nim kuchenkę z tłuszczu, tata pożycza czasem do garażu a ja używam go do trudnych plam. Schodzą wszelkie plamy z owoców, ze smaru, tłuszczu a nawet zafarbowane ciuszki.

Polecam może akurat zejdzie i rdza :)

Rdza na ubraniach

21 cze 2014 - 08:16:22

Cytat
monikamonach
Ja zastosowalam sok z cytryny i sol no i pomoglo. Ale nalezy brac pod uwage to, ze jesli material jest niskiej jakosci w danym miejscu moze wyblaknac kolor. Na mojej koszulce nie bylo takiego efektu. Ma plame z rdzy wycisnelam sok z cytryny i na to wtarlam sol. Zostawilam na jakies pol godzinyaby powstala reakcja a potem a wypralam. U mnie slady rdzy zeszly no i kolor sie nie zmienil :) pozdrawiam
-świetnie też skorzystam z Twojej rady.

Rdza na ubraniach

21 cze 2014 - 08:20:14

Cytat
agataka89
Ja mam swój ulubiony odplamiacz którym schodzi wszystko. Szczerze mówiąc nie próbowałam usunąć rdzy ale myśle że puści. nazywa się Meglio. jest w takim spryskiwaczu jak płyn do mycia szyb. Moja mama czyści nim kuchenkę z tłuszczu, tata pożycza czasem do garażu a ja używam go do trudnych plam. Schodzą wszelkie plamy z owoców, ze smaru, tłuszczu a nawet zafarbowane ciuszki.

Polecam może akurat zejdzie i rdza :)



Gdzie można kupić ten odplamiacz, będzie w Rossmanie?

Rdza na ubraniach

21 cze 2014 - 08:23:17

Nie trafiłam na niego w rossmanie. Kupowałam go w lokalnym sklepie chemicznym, a ostatnio na all bo cena z przesyłką wyszła ta sama co w lokalnym sklepie. Moja rodzina jest od niego uzależniona :)

Rdza na ubraniach

21 cze 2014 - 08:52:18

Cytat
ladyevil
Cytat
agataka89
Ja mam swój ulubiony odplamiacz którym schodzi wszystko. Szczerze mówiąc nie próbowałam usunąć rdzy ale myśle że puści. nazywa się Meglio. jest w takim spryskiwaczu jak płyn do mycia szyb. Moja mama czyści nim kuchenkę z tłuszczu, tata pożycza czasem do garażu a ja używam go do trudnych plam. Schodzą wszelkie plamy z owoców, ze smaru, tłuszczu a nawet zafarbowane ciuszki.

Polecam może akurat zejdzie i rdza :)



Gdzie można kupić ten odplamiacz, będzie w Rossmanie?

W każdym sklepie z chemią kupisz meglio, to nie jest odplamiacz tylko płyn do czyszczenia kuchni ogólnie.:)

A ja słyszałam też o soku z cytryny na rdzę :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

t-shirty recznie malowane