Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie,
Po głowie chodzi mi własny biznes. Jeszcze porządnie nie zaczęłam, a już mam dość pracy w korporacji. Od lat interesuję się modą i wszystkim, co z nią związane. Mam nawet kilka własnych projektów, ale oczywiście do tej pory niezmaterializowanych ;/ Chcę zacząć robić coś w tym kierunku i dlatego poszukuję osoby, która mogłaby mi pomóc coś stworzyć, doradzić. Z racji tej, że obecnie stacjonuję w Warszawie poszukuję osób właśnie z tego miasta lub okolic. Czy znajdę tutaj kogoś z podobną pasją, kto mógłby mi pomóc jakoś zacząć tworzyć to, co w chwili obecnej znajduje się tylko na papierze?

Witaj..masz dobry pomysl, aby zaczac robić cos wlasnego..ja zajęłam sie tym kilka at temu tak na poważnie..poczatki jednak są naporawde trudnę..najtrudniej jest znależć dobrą i kreatywną krawcową..mam nadzieję ze ci sie uda..pozdr

Też mi się marzy `własny biznes` ;)

Też projektuję, ale sama szyję swoje rzeczy. Zlecanie tego nie jest takie tanie...:P Szczególnie jak szukasz jednej osoby. W Łodzi i okolicach mamy pełno szwalni, podobno są też pod Warszawą (wiem, że szyją dla Simple między innymi), polecam raczej tam się udać i Ci wycenią.

Co projektujesz?

Btw. średnio widzę projektantkę, która nie potrafi szyć. Polecam jakiś podstawowy kurs kroju przynajmniej, żebyś wiedziała jak układać te ubrania na papierze (marszczenia, cienie, itp.)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

malowana bluzka - zdjęcia