Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

koszt skrocenia rekawow

05 cze 2014 - 17:38:54

czesc dziewczyny!
Wiecie moze jaki jest koszt skrocenia i zwezenia rekawow w bluzce u krawcowej?nie wiem czy oplaca mi sie w to bawic...:(

koszt skrocenia rekawow

10 cze 2014 - 07:22:47

Hej..myslę ze zależy od bluzki coś koło 15-30 zl.

koszt skrocenia rekawow

10 cze 2014 - 07:27:43

Koszt może zależeć również od materiału, bo niektóre są strasznie uparte i np się strzępią albo coś, no i trzeba poświęcić trochę czasu na taki mały zabieg :) najlepiej było by pójść z bluzką do krawca i się zorientować :)

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

koszt skrocenia rekawow

10 cze 2014 - 08:01:29

raczej sie nie oplaca chyba ze znajoma ci zrobi...mi za podlozenie nogawek w spodniach 30zl zaśpiewali

koszt skrocenia rekawow

10 cze 2014 - 08:22:50

Ja szyję i cena uzalezniona jest od kilku rzeczy- z jakiego materiału jest bluzka tzn. czy trzeba uzyc owerloka czy też nie ma takiej konieczności, czy są mankiety, czy zwężamy same rękawy czy również boki bluzki (jeżeli rękawy są szeroko wszyte to i bluzka pewnie sama w sobie jest szeroka) itp. U mnie od 10-20zł.

koszt skrocenia rekawow

10 cze 2014 - 08:42:13

Cytat
leniszcze
raczej sie nie oplaca chyba ze znajoma ci zrobi...mi za podlozenie nogawek w spodniach 30zl zaśpiewali
Trudno bardzo, aby bawić się w skracanie za 5zł... Ja kupiłam maszynę do szycia i sama się nauczyłam szyć, wiem ile takie "podłożenie" wymaga pracy, więc mnie cena 20-30zł za taką usługę nie dziwi (wiele zależy od materiału i kroju danej rzeczy, jak już zauważyły poprzedniczki).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co o tym sądzicie?