Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

hurtownia elektryczna

43 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZARA uda sie ja zmiejszyc?

31 maj 2014 - 15:59:23

Hej:)
Mam pytanie do osob, ktore maja, w przeciwienstwie do mnie, jakies pojecie o szyciu.
Myslicie, ze uda sie zmiejszyc ta sukienke bez utraty fasonu?

Na pewno trzeba by mniejszyc w talii, skrocic ramiaczka. Dodatkowo odstaje troche pod biustem, nad talia.

Zamowilam rozmiar M, bo 4 lata temu mialam z zary sukienke z porzadniejszego materialu. Teraz troche przytylam, ale talia wciaz taka sama mniej wiecej, wiec wzielam M, po prostu nie ubralabym stanika, a tu.. Wszystko zwisa...

Pytam sie Was, bo krawcowa nie po drodze i nie chce isc na marne:d



Dodatkowo, myslicie, ze krawcowa zwezi rekawy w koronkowej bluzce? Material nie ejst rozciagliwy

ZARA uda sie ja zmiejszyc?

31 maj 2014 - 16:02:28

z koronkowa na pewno tak, ale z biala mysle ze dobra krawcowa tez sobie poradzi :)

ZARA uda sie ja zmiejszyc?

31 maj 2014 - 16:05:21

dobra krawcowa da rade

ZARA uda sie ja zmiejszyc?

31 maj 2014 - 16:12:11

Uda się :) . Ja prawie wszystko muszę dawać do zwężenia czy skrócenia bo jestem szczupła i wszystkie bluzki ,sukienki na mnie wiszą, więc duużo rzeczy daję do zwężania bo nie mogę dopasować sobie ubrań żeby idealnie leżało. ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-31 16:12 przez hydrobud4.

ZARA uda sie ja zmiejszyc?

31 maj 2014 - 16:18:03

mierzyłam kiedyś tą sukienkę i z tego co pamiętam materiał jest dość sztywny więc tak jak dziewczyny pisały myślę że dobra krawcowa spokojnie Ci ją zwęzi, tak żeby dobrze leżała :)

ZARA uda sie ja zmiejszyc?

31 maj 2014 - 16:21:42

Myślę, że rękawy zmnieszy, tak samo z białą sobie poradzi. Miałam raz tak, że chciałam zmniejszyć talię w sukience i pomysłowa krawcowa wszyła w środek po prostu gumkę - talia automatycznie uległa zwężeniu, w dodatku jest w stanie się dopasować. :) najlepiej idź do swojej krawcowej, zobaczy sukienkę, zobaczy ją na Tobie i będzie wiedziała co zrobić

ZARA uda sie ja zmiejszyc?

31 maj 2014 - 16:23:50

Cytat
dziubas89
dobra krawcowa da rade
dokładnie

ZARA uda sie ja zmiejszyc?

31 maj 2014 - 16:42:14

Da się poprawić (zmiejszyć) na tych zaszewkach na biuście, talia to nie aż taki problem.

ZARA uda sie ja zmiejszyc?

31 maj 2014 - 16:43:16

A ja chciałam właśnie taką sukienkę M kupić, jak by ktoś miał w rozsądnej cenie:)

ZARA uda sie ja zmiejszyc?

31 maj 2014 - 17:42:22

Tylko czy na pewno wszystko zachowa swoj ksztalt?
Sukienka jest z dosc grubego materialu.

Ania 2027. - sukienka nie jest za duza w biuscie, wiec zmiejszenie jej w zaszewkach nic nie da. Ona tak dziwnie odstaje pod biustem.., ale na szerokosc jest dobra.

ZARA uda sie ja zmiejszyc?

31 maj 2014 - 17:59:09

świetna sukienka :)

ZARA uda sie ja zmiejszyc?

31 maj 2014 - 19:54:38

No dobra, troche sie boje, ze ja zniszcze, no ale nie bedzie wisiec w szafie i czekac az przytyje :d

ZARA uda sie ja zmiejszyc?

31 maj 2014 - 20:08:29

Dobra krawcowa da radę ;) PS. Świetna sukienka, bardzo w moim guście

ZARA uda sie ja zmiejszyc?

31 maj 2014 - 20:14:01

nie uda sie,oddaj ta pierwsza najlepiej mi:):P

ZARA uda sie ja zmiejszyc?

31 maj 2014 - 20:28:11

Da się zwęzić,krawcowa wszystko spruje i pozszywa jeszcze raz,już mniejsze,choć tania usługa to nie będzie.Kilka lat temu zwężałam gruby żakiet i super go zwęziła,ale cena mnie znokautowała.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie znajde te sukienki?