Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zwężanie kołnierza

27 maj 2014 - 20:26:51

Witam. Nosiłem ciężką torbę na ramieniu i w moich ulubionych T-shirtach rozciągneły się kołnierze. Czy jest jakiś sposób, aby je zwęzić/przywrocic do pierwotnego stanu? Czy krawcowa coś zdziała? Czy po prostu fizycznie jest to niemożliwe?



Zwężanie kołnierza

27 maj 2014 - 20:34:19

Mój brat, mąż i teraz nawet syn, mają talent do rozciągania kołnierzyków poprzez rozciąganie ich w momencie ściągania. Rozciągają kołnierz aby przecisnąć przez głowę i tak koszulki po jakimś czasie nie nadają się do chodzenia. Nigdy nie zastanawiałam się, czy krawcowa zwęziłaby te koszulki, bo razem z kołnierzem, one również traciły na wartości, ale podejrzewam, że jeżeli Twoje koszulki są jeszcze w bardzo dobrym stanie a tylko kołnierzyk jest rozciągnięty to pewnie zaprzyjaźniona krawcowa da radę (piszę, o zaprzyjaźnionej, bo ta weźmie taniej i wtedy przeróbka będzie się opłacała) ;)

Zwężanie kołnierza

27 maj 2014 - 23:27:29

Mam małą głowę, więc akurat przy zakladaniu i zjedmowaniu tiszerta problemu z rozciaganiem nie mam. Juz wiem czego nie robic - noszenia torby na jednym ramieniu. szkoda, ze zawsze uszkodzenia doznaja moje ulubione ubrania:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZARA uda sie ja zmiejszyc?