Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

4 minuty temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

Hej ;)
Od dawna w mojej szafie leżą zamszowe czółenka z małą kokardką z tyłu. Szare. Zakładam je okazyjnie, bo jakoś tak niekoniecznie mnie zachwycają i w zasadzie nie do końca zgrywają się z moim stylem. Ostatnio wpadłam na pomysł, że mogłabym je przerobić. Oczywiście padło na ćwieki, bo to mój ulubiony dodatek. Mam paczkę ćwieków takich do doszycia (z dziurką), ale wiadomo, że do obuwia to trochę ciężko. I pomyślałam, że może udałoby się je przymocować na klej na gorąco, pistoletem. Czy któraś z was kiedyś robiła coś podobnego? Mam dylemat. Szkoda (mimo wszystko) buty zniszczyć.
Buciki są dokładnie takie jak na zdjęciu tylko jasnoszare. Ćwieki myślałam zrobić na "wąsach" od kokardek.



niezweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

Jakos nie moge wyobrazic sobie cwiekow do tych butow.
Ale juz chyba lepiej sprobowac je doszyc jakas cienka zylka. Pimeczysz sie, ale beda sie trzymac, i zawsze bedzie mozna odciac.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-23 01:22 przez lezysz2.

jak dla mnie te buciki są za delikatne do ćwieków, ale jeżeli Tobie się będą podobać to ja bym nie ryzykowała i zamówiła na all takie przyczepiane a nie przyszywane ;)

buciki są ładne, noś bez ćwieków

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
mojmarek
buciki są ładne, noś bez ćwieków

Moje pytanie dotyczyło czegoś innego ale spoko. Buty mi się podobają ale są za mdłe, takie bez charakteru. Chcę je bardziej zrobić pod siebie.
Cytat
lava1
jak dla mnie te buciki są za delikatne do ćwieków, ale jeżeli Tobie się będą podobać to ja bym nie ryzykowała i zamówiła na all takie przyczepiane a nie przyszywane ;)

Niestety materiał jest taki, że raczej nie jestem w stanie go przebić bez uszkodzenia, dlatego myślałam o przyklejeniu.
Cytat
lezysz2
Jakos nie moge wyobrazic sobie cwiekow do tych butow.
Ale juz chyba lepiej sprobowac je doszyc jakas cienka zylka. Pimeczysz sie, ale beda sie trzymac, i zawsze bedzie mozna odciac.

Pytanie tylko czy przyszyte żyłką nie będą wyglądać trochę tandetnie. Wiem, że przykleić też można brzydko ale jednak mniej będzie widać klej niż żyłkę chyba. Tak mi się zdaje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-24 17:53 przez biska_mala.

Ja kiedyś używałam kleju "Magik" czy coś takiego i poradził sobie on z tymi ćwiekami :)

Ćwieki do butów z kokardą? Zamszowych? Jakoś mi sie nie widzi ten pomysł...

Ćwieki do butów z kokardą? Zamszowych? Jakoś mi sie nie widzi ten pomysł... Ja osobiście bym takiego eksperymentu na nogi nie założya :P ale co kto woli :))

Klej na gorąco powinien dać radę, użyj tylko minimalnej ilości coby nic nie wyciekło poza ćwieki, a myślę że zwykła kropelka też dałaby radę (:

zweryfikowana
Posty: 714
Ostrzeżenia: 3/5

A będą do nich pasować ćwieki? ;) Ja bym ich nie przerabiała :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

materiał