Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zafarbowanie czarnego materału

18 kwi 2014 - 14:37:46

Witam Dziewczyny,
Mam w posiadaniu sukienkę maxi z H&M koloru czarnego. W lipcu mam wesele, na którym będę świadkową i czarna sukienka jest dla mnie absolutnie zabroniona. Póki co nie mogę znaleźć nic innego, a ten krój bardzo mi się podoba, dlatego szukam jakiegoś rozwiązania.
Wiecie może czy istnieje jakaś możliwość zafarbowania czarnego materiału na inny kolor? :)



Zafarbowanie czarnego materału

18 kwi 2014 - 14:46:50

Przychodzi mi do głowy jedynie wybielacz, ale to na pewno nie jest dobra odpowiedź na Twoje pytanie.. :D

Ale powiem Ci, że sukienka piękna. Z jakiej to kolekcji? ;)

Zafarbowanie czarnego materału

18 kwi 2014 - 15:33:07

Też myślałam o wybielaczu, ale sądzę, że po nim nic nie zostanie z sukienki, bo to bardzo delikatny materiał :P

Nie mam pojęcia jaka to kolekcja, chyba lato/jesień 2013, dostałam tę sukienkę ;)

Zafarbowanie czarnego materału

18 kwi 2014 - 15:38:29

Hehe nie da się tego zafarbować :) Farbowanie jako-tako wygląda na jasnych, naturalnych tkaninach. Zresztą dla świadkowej ta sukienka i tak jest nie bardzo, na taką okazję należy się ubrać skromnie, a kiecka co najwyżej przed kolano, ale nie mini + tiul.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-18 16:17 przez incognito85.

Zafarbowanie czarnego materału

18 kwi 2014 - 18:02:53

Kieckę mam mieć maxi, jak najdłuższą - decyzja Panny Młodej :)
I nie wiem czemu miało być skromnie? Oczywiście nie chodzi tu o przyćmienie Panny Młodej, bo to jej dzień, ale przecież świadkowie to druga najistotniejsza para po Młodych...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-18 18:04 przez wronkaa19.

Zafarbowanie czarnego materału

18 kwi 2014 - 18:09:53

Skromnie w sensie stosownie do okazji, elegancko, bezpretensjonalnie, czy tam jak to nazwać. No i to nie maxi, to maxi i mini w jednym ;) Ale jeśli Panna Młoda ma wizję Ciebie w mini-maxi, to może zasugeruj jej, żeby kupiła Ci sama? ;)

Zafarbowanie czarnego materału

18 kwi 2014 - 18:27:26

raczej nic z tą nie zrobisz. ale jest mnóstwo sukienek o takim kroju.
może coś takiego?



Zafarbowanie czarnego materału

18 kwi 2014 - 19:51:36

Moja sukienka będzie wspólnym wyborem z Panna Młoda ;)
Owszem sukienek na internecie jest mnóstwo i to naprawdę pięknych, a w sklepach pusto ;(
Ja nie mogę sobie pozwolić na zakupienie czegoś bez przymierzania, bo w moim przypadku naprawdę ciężko dobrać rozmiar.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ramoneska z Fredzlami