Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co z tym zrobić?

21 mar 2014 - 18:10:18

nie mozesz kupić czegoś nowego na ta okazję ? ta odpada, jest nieładna...

Co z tym zrobić?

23 mar 2014 - 00:04:00

Ja zrobiłabym z niej sukienkę-bombkę a pasek naszyłabym na całym obwodzie a nie tak jak jest w tym przypadku.Sukienka nie jest zła choć trochę "babciowa" ale po takich niewielkich przeróbkach będzie ok.Dobierz srebrną biżuterię,ubierz fajne szpilki i będzie ok.Pozdrawiam

Co z tym zrobić?

23 mar 2014 - 00:35:58

Na pewno (jeśli już przeróbki!) skrócić!!!

Co z tym zrobić?

25 mar 2014 - 10:09:49

Jeśli jesteś zdecydowana żeby ją ubrać to ja bym jedynie ją skróciła. Bo jak byś chciała coś dodawać , robić falbanki, bombke, marszczenia czy co tam innego to zaczniesz wyglądać za przeproszeniem jak pajacyk :P A na niej i tak wystarczająco dużo się dzieje, wzorzysta tkanina, te świecidełka przy dekoldzie, na pasku. :) Pozdrawiam

Co z tym zrobić?

25 mar 2014 - 11:00:58

Wyglada mi na to, ze ta sukienka ma podwyzszona talie, dobrze widze? Moze dlatego Cie pogrubia. Skrocilabym do dlugosci, w ktorej czujeszc sie dobrze - troszke przed kolano lub troszke za nie - i dobralabym jasny, pastelowy lub nawet bialy zakiecik, ktorego bym nie sciagala, zeby "robil" talie. do tego cieliste rajstopy, jasne buciki i moze byc calkiem dobrze.

Co z tym zrobić?

25 mar 2014 - 11:03:02

hm zamiast cudować ,zwężać i skarać to wolałabym kupić inną , bo na to samo wyjdzie finansowo;)

Co z tym zrobić?

25 mar 2014 - 11:13:51

o matko na serio? :O koszmarna jest ta kiecka, lepiej pochodz nawet po ciucholandach zdecydowanie lepsze tam mozna znalezc niz to afrykańskie cudo :O

Co z tym zrobić?

25 mar 2014 - 11:21:35

Ja bym skrociła. Ale teraz pełno sukienek naprawde ladnych za grosze nawet tu na szafie za max 50 zł mozna kupic cos fajnego. Ja ostatnio u hińczyków kupiłam ładna czarna sukienka z baskijka za 40 zł:)

Co z tym zrobić?

25 mar 2014 - 11:27:31

Oj niee....

Co z tym zrobić?

25 mar 2014 - 12:00:54

Cytat
stukupuku2025
Ja bym skrociła. Ale teraz pełno sukienek naprawde ladnych za grosze nawet tu na szafie za max 50 zł mozna kupic cos fajnego. Ja ostatnio u hińczyków kupiłam ładna czarna sukienka z baskijka za 40 zł:)

hińczyki? baskijki? :D

jak u hińczyków to faktycznie tanio

Co z tym zrobić?

11 kwi 2014 - 10:23:39

czerwona Mi- niejedna krawcowa powie,że woli uszyć nową rzecz,niż przerabiać starą. Ale w przypadku Twojej sukienki, roboty dużo by nie miała,ja będąc na Twoim miejscu i mając tę sukienkę po poprostu bym ją skróciła ,a krawcową bym poprosiła,aby z tego co utnie wstawiła z tyłu klin tak,aby sukienka z przodu była krótsza ,a z tyłu dłuższa,ewentualnie bez klina zrobić z przodu krótsza niż z tyłu. Nie warto kupować niczego nowego,jeśli ma się coś z czego można też coś wykombinować,jeśli pójdziesz do krawcowej,ona z całą pewnością coś wymyśli.Powodzenia.Głowa do góry. :)

Co z tym zrobić?

24 maj 2014 - 20:17:37

Mogłabyś ją skrócić do kolan w tali doszyłabym pasek dwa razy szerszy wokoło tali.Te kamyczki bym odpruła. Zmierz sukienkę załóż buty i dopasuj długość sukienki.

niezweryfikowana
Posty: 420
Ostrzeżenia: 1/5

Co z tym zrobić?

24 maj 2014 - 20:21:29

ta sukienka jest poprostu brzydka

Co z tym zrobić?

25 maj 2014 - 13:20:34

Jakoś tak masywnie wyglądasz w tej sukience, ja bym chyba z niej zrezygnowała...

Co z tym zrobić?

25 maj 2014 - 13:24:37

jest za długa. nie nadaje się na taką uroczystość

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zapach domestosa ; /