Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 13:12

Dieta pudełkowa czy warto?

dzisiaj o 10:58

usługi stomatologiczne

dzisiaj o 9:25

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co zrobić z tą sukienką?

13 mar 2014 - 21:00:05

Mam to samo pytanie co można zrobić z tą sukienką? Wiele osób z rodziny twierdzi że w takiej formie jest niefajna tylko ja sama nie mam na nią pomysłu już. Pomożecie?( sorka ale miałam pod ręką tylko telefon)



Co zrobić z tą sukienką?

13 mar 2014 - 21:13:00

biska_mala - sukienka "bezpiecznego typu", gdzie z jednej strony można poszaleć z przeróbkami, a z drugiej chciałoby się zostawić ją taka, jaka jest. Padła tu propozycja zrobienia dekoltu w serce - zgadzam się. Albo wystarczy nitką zszyć na środku, na krawędzi delikatne marszczenie. Oprócz tego dodałabym ramiączka, trochę szersze i wiązane na szyi (łatwiej je dopasować), wówczas sukienka stanie się "bezpieczniejsza" w noszeniu, szczególnie dla małobiuściastych. Dodanie jakiegokolwiek koloru zniweluje jej uniwersalność, dlatego jeśli chcesz naszywać jakieś dodatki to ja bym radziła najwyżej kolor biały, lub szary. Na przykład doszyć gipiurę, lub koronkę. Mogłaby iść skosem, dla mnie asymetryczne ozdoby bardziej przyciągają uwagę :D

czerwona_Mi - szczerze mówiąc to niewiele mi przychodzi do głowy. Rodzina ma rację - nie jest to najlepszy fason. Pierwsze co mi przychodzi na myśl to gwałtowne skrócenie. Przy czym nie poprzez obcięcie dołu, a całości i doszycie osobno "najniższej" części (jeśli wiesz co mam na myśli) ponieważ będzie wówczas najbardziej rozkloszowana. Ewentualnie doszyć dół z innego materiału (czarnego), a odciętą część zostawić na jakieś inne pomysły :) coś bym też z górą zrobiła, ale wolałabym ją dokładniej obejrzeć, z tyłu również. Może zrobić wariant na jedno ramię?

Co zrobić z tą sukienką?

23 mar 2014 - 19:31:28

Mam taką samą Ja przyszyłam perełki na samej górze

Co zrobić z tą sukienką?

23 mar 2014 - 19:36:12

dokladnie calosc tej prostej sukienki dopełnia dodatki ;)
- nie wato jej ulepszac bo mozna ja spiep**** a byloby szkoda ; )

Co zrobić z tą sukienką?

23 mar 2014 - 19:54:43

Skracasz wierzchnią warstwę tiulu, zmniejszasz odrobinę objętość czarnego tiulu a na to miejsce robisz coś w stylu halki z kolorowego tiulu, stopniujesz, tiul od spodu powinien być minimalnie dłuższy i tak kolejno. Ja tak to widzę. Zdjęcie powiedzmy "poglądowe", żeby odrobinę zwizualizować pomysł :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

vansy zmiana koloru