Obecnie rozmawiamy o:

stylowy grzejnik

gorący temat

Opakowania

45 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam serdecznie. Podejrzewam ze post nie w tym dziale co powinien być, jeżeli tak to bardzo przepraszam ale jeszcze nie orientuję się co i jak na forum.
Więc tak mam glany które mają około 4 lat niestety sporo przeżyły i pordzewiały mi oczka od sznurówek i mam strasznie zjechane czubki. Może wiecie co z tym zrobić? Bardzo proszę o pomoc.

Z oczkami sprawa jest prosta. Można je wymienić- samodzielnie- idziesz do sklepu z dodatkami kaletniczymi, kupujesz ilość jaka jest potrzebna, młotek i do roboty. Trzeba tylko zdjąć poprzednie. Można też tą usługę uzyskać u dobrego szewca.
Co do czubków... "zjechane" to znaczy, że wierzchnia warstwa skóry się zdarła? Jeśli tak to niewiele można zrobić. Można je poprawić dobrą pastą albo dobrym "tłuszczem" do butów- do kupienia w dobrych sklepach obuwniczych( wymysł włoski ale działa). Najpierw posmarowałabym tłuszczem a po wyschnięciu nałożyłabym pastę. Powinno wyglądać nie najgorzej.

wyrzucić! glany są takie passe! ... żartuje :D

rdze wyczyścisz mleczkiem do czyszczenia, bez wody:) po prostu zostaw je trochę na tych oczkach i wyszoruj ostrą strona gabki.a czubki pasta, pasta i jeszcze raz pasta.I nie w płynie!i powinnas je pastować częsciej, bo widocznie tego nie robiłas i dlatego teraz są w takim stanie

jak sa skórzane to kup sobie skórę w płynie i po kłopocie

Jeśli skóra jest uszkodzona można spróbować od nowa zabarwić.
Zobacz TEN TEMAT :)
Oczka może wymienić też kaletnik lub rymarz :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy można zmienić jej kolor najlepiej na blady róż?