Obecnie rozmawiamy o:

rekuperacja Białołęka

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

social ads

wczoraj o 18:09

podgrzewacz do wosku

wczoraj o 18:03

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Drogie koleżanki i ewentualnie koledzy;-)

Prośba o pomoc!

Zakupiłam okazyjnie na Allegro spódniczki jak poniżej na zdjęciach.
Mimo,iż jest to rozmiar XL/XXL (wymiary tego nie oddają) spódniczka jest za wąska w biodrach (pas i dół obstawiam,że będą ok). Spódniczka jest w trzech kolorach.

Szukam zatem inspiracji z czego mogłyby być wstawki(planuję je wszyć z boku spódniczki- przeróbka nie będzie trudna więc zamierzam się jej podjąć :-))

Proszę o radę co byście wstawiły (kawałek eko skóry, jakiś materiał w jednolitym kolorze, z teksturą bądź może coś zupełnie innego...)

Czekam niecierpliwie na wasze rady! Jeśli macie zdjęcia jakiś spódniczek z wstawkami z boku proszę o wrzucanie:-) Może mnie one zainspirują.

Wstawka skóry po bokach bedzie ok ;)

cena była aż tak kusząca, że opłacało ci się kupić za małą spódnicę żeby ja potem jeszcze przerabiać?:) ogólnie nie sa zbyt fajne, czerwona jeszcze w miarę. Poza tym, jeśli jest za wąska tylko w biodrach, to ta wstawka nie musiałaby miec takiego dziwnego kształtu? (ale nie wiem, jestem dzis chora i nie myślę logicznie i sprawnie :D )
mimo wszystko, chyba jednolite, czarne wstawki jeśli już :)

Takie wstawki raczej nie będą dobrze wyglądać. Lepiej oddaj te spódnice jak jeszcze możesz.

Spódniczki były za 9,90 za sztukę (wcześniejsza cena 29,00).
Rozważam przeróbkę, jeśli jednak nic ciekawego nie wymyślę oddam je.
Miałam nadzieję, że materiał okaże się bardziej rozciągliwy. Jednak ten typ "tak nie ma":-)

Jeśli faktycznie kosztują dychę, to opłaca się kupić i przerobić. Bo gdyby były droższe to szkoda zachodu. A wstawki to hmm... ciężko stwierdzić jakie bedą najlepsze, bo już suwaki są kolorowe... ja bym albo szukała czegoś pod kolor suwaków albo materiału spódnicy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mamuśka na studniówkę. :)