Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak przerobić sweter? Pomocy! :)

20 gru 2013 - 19:42:55

Kupiłam ostatnio taki sweterek, wiem, że do najpiękniejszych nie należy, jednak chciałabym go ponosić, a do tego potrzeba mu lekkiej metamorfozy.
Pomyślałam o wymianie guzików, ale nie mam pojęcia jakie będą pasować (obecne mają 1,5 cm).
Macie jakieś sugestie co do guziczków bądź inne pomysły na przerobienie go?


zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

Jak przerobić sweter? Pomocy! :)

20 gru 2013 - 20:11:01

góziki większe inne,rekawy zweżone od pachy w dół obrzucenie overlokiem lub zygzakiem na maszyniem,mozna tez zaszyc czesciowo dlugosc dekoltu doł dziurki zaszyc,szyc po obłozeniu plisy swetra przy brzegu (taki prostokacik)i jest sweterek przez glowe,nowoczesnie wstawki z eko skorki moze byc materił

Jak przerobić sweter? Pomocy! :)

12 sty 2014 - 23:07:07

Jejku, ale trzeba mieć wyobraźnie aby kupić taki sweterek i go przerabiać. Zazdroszczę, bo ja takiej nie mam niestety. Niczego nie wymyśliłabym w tej kwestii.

Jak przerobić sweter? Pomocy! :)

12 sty 2014 - 23:22:34

JA BYM ZWEZIŁA REKAWKI, ZROBIŁA JE NA 3/4 I ODWRÓCIŁA GO:) OTÓŻ CHODZI O TO, ŻE NA PLECACH ZROBIŁABYM WCIĘCIE JAK NA DEKOLT, GŁĘBSZY NIŻ Z TYU, A WYPRÓŁA GUZIKI, ZROBIŁA W ICH MIEJSCU KOKARDKI Z TAKIEGO "WEŁNIASTEGO" PODOBNEGO MATERIAŁU I TE WYPRÓTE GUZIKI WSZYŁA W ICH ŚRODECZKI. DODATKOWO MOŻESZ "NOWY" PRZÓD SKRÓCIĆ TAK, ŻĘBY TYŁ BYŁ ASYMETRYCZNY, DŁUŻSZY:)

Jak przerobić sweter? Pomocy! :)

23 mar 2014 - 19:24:02

Po co chcesz przerabiać? Jest super!

Jak przerobić sweter? Pomocy! :)

06 kwi 2014 - 12:18:01

guziki możesz zmienić na większe, a tak to do odpowiedniej stylizacji i bardzo fajny, nie pogardziłabym takim :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka z cekinami - co zrobić?