Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

11 minut temu

Druk ścienny

18 minut temu

Nowy samochód

38 minut temu

Montaż Klimatyzacji

43 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

MAXI SPÓDNICA TIULOWA

01 gru 2013 - 14:24:31

hej, ma ktoraś z Was pomysł jak uszyć taką spodnicę? czy jest ona szyta z koła? i jaki rodzaj tiulu powinnam do niej kupić - sztywny, półsztywny czy miękki?


MAXI SPÓDNICA TIULOWA

01 gru 2013 - 14:31:45

jeej gdzie ty chcesz w tym isc?

MAXI SPÓDNICA TIULOWA

01 gru 2013 - 14:33:07

Cytat
AdaXD
jeej gdzie ty chcesz w tym isc?

na studniówkę ;)

MAXI SPÓDNICA TIULOWA

01 gru 2013 - 14:39:00

myślę, że ten tiul powinien być bardzo mięciutki, żeby się ładnie układał. I talia musi być bardzo mocno podkreślona, żeby taka kiecka nie dodawała kilogramów optycznie. a jeśli chodzi o samą kiecke to obczaj sobie:
by mia design laska szyje super spódniczki w tym stylu ;)i chyba dłuższe za kolano tez były

MAXI SPÓDNICA TIULOWA

01 gru 2013 - 15:07:14

Cytat
_Bianka_
myślę, że ten tiul powinien być bardzo mięciutki, żeby się ładnie układał. I talia musi być bardzo mocno podkreślona, żeby taka kiecka nie dodawała kilogramów optycznie. a jeśli chodzi o samą kiecke to obczaj sobie:
by mia design laska szyje super spódniczki w tym stylu ;)i chyba dłuższe za kolano tez były

właśnie obawiam się, że jeżeli tiul będzie zbyt miękki to spódnica nie będzie aż tak 'rozłożysta' :D, dlatego chciałabym zasięgnąć rady kogoś, kto choć niewielką ale zawsze jakąś, styczność z takimi spódnicami miał

niezweryfikowana
Posty: 702
Ostrzeżenia: 1/5

MAXI SPÓDNICA TIULOWA

02 gru 2013 - 10:20:31

Bardzo ładna myślę ze nada się na przykład na wesele :)

MAXI SPÓDNICA TIULOWA

02 gru 2013 - 10:23:57

spódnica nawet fajna ale Mucha w niej wygląda okropnie, hmm jak Mucha

MAXI SPÓDNICA TIULOWA

02 gru 2013 - 10:23:58

fajny motyw z taką spódnicą :P

MAXI SPÓDNICA TIULOWA

02 gru 2013 - 10:33:15

lubie spodnice tiuloweale ta wyglada jak by ja dorwal pies szczegolnie ten przod . z tego co widac na zdjeciu to ma ona miekki tiul ale za to kilka warstw 4-5 na sobie poukladane i dopiero pomarszczone i zszyte . jak chcesz bardziej rozlzysta to wez polsztywna bo sztywna nie jest fajna w dotyku . tego typu spodnice szyte sa na bazie kola. jej rozlozystosc zalezec bedzie od warstw i marszczenia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-02 10:35 przez agata74.

MAXI SPÓDNICA TIULOWA

02 gru 2013 - 16:21:12

moja ciocia powiedziała, ze moze byc też ona szyta z podwójnego koła.. jak myślicie, lepiej będzie ja uszyje ją z podwójnego czy pojedynczego?
mógłby ktoś jeszcze pomóc?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-09 20:22 przez ZUZJAA.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GiannyL