Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

MAXI SPÓDNICA TIULOWA

01 gru 2013 - 14:24:31

hej, ma ktoraś z Was pomysł jak uszyć taką spodnicę? czy jest ona szyta z koła? i jaki rodzaj tiulu powinnam do niej kupić - sztywny, półsztywny czy miękki?


MAXI SPÓDNICA TIULOWA

01 gru 2013 - 14:31:45

jeej gdzie ty chcesz w tym isc?

MAXI SPÓDNICA TIULOWA

01 gru 2013 - 14:33:07

Cytat
AdaXD
jeej gdzie ty chcesz w tym isc?

na studniówkę ;)

MAXI SPÓDNICA TIULOWA

01 gru 2013 - 14:39:00

myślę, że ten tiul powinien być bardzo mięciutki, żeby się ładnie układał. I talia musi być bardzo mocno podkreślona, żeby taka kiecka nie dodawała kilogramów optycznie. a jeśli chodzi o samą kiecke to obczaj sobie:
by mia design laska szyje super spódniczki w tym stylu ;)i chyba dłuższe za kolano tez były

MAXI SPÓDNICA TIULOWA

01 gru 2013 - 15:07:14

Cytat
_Bianka_
myślę, że ten tiul powinien być bardzo mięciutki, żeby się ładnie układał. I talia musi być bardzo mocno podkreślona, żeby taka kiecka nie dodawała kilogramów optycznie. a jeśli chodzi o samą kiecke to obczaj sobie:
by mia design laska szyje super spódniczki w tym stylu ;)i chyba dłuższe za kolano tez były

właśnie obawiam się, że jeżeli tiul będzie zbyt miękki to spódnica nie będzie aż tak 'rozłożysta' :D, dlatego chciałabym zasięgnąć rady kogoś, kto choć niewielką ale zawsze jakąś, styczność z takimi spódnicami miał

niezweryfikowana
Posty: 702
Ostrzeżenia: 1/5

MAXI SPÓDNICA TIULOWA

02 gru 2013 - 10:20:31

Bardzo ładna myślę ze nada się na przykład na wesele :)

MAXI SPÓDNICA TIULOWA

02 gru 2013 - 10:23:57

spódnica nawet fajna ale Mucha w niej wygląda okropnie, hmm jak Mucha

MAXI SPÓDNICA TIULOWA

02 gru 2013 - 10:23:58

fajny motyw z taką spódnicą :P

MAXI SPÓDNICA TIULOWA

02 gru 2013 - 10:33:15

lubie spodnice tiuloweale ta wyglada jak by ja dorwal pies szczegolnie ten przod . z tego co widac na zdjeciu to ma ona miekki tiul ale za to kilka warstw 4-5 na sobie poukladane i dopiero pomarszczone i zszyte . jak chcesz bardziej rozlzysta to wez polsztywna bo sztywna nie jest fajna w dotyku . tego typu spodnice szyte sa na bazie kola. jej rozlozystosc zalezec bedzie od warstw i marszczenia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-02 10:35 przez agata74.

MAXI SPÓDNICA TIULOWA

02 gru 2013 - 16:21:12

moja ciocia powiedziała, ze moze byc też ona szyta z podwójnego koła.. jak myślicie, lepiej będzie ja uszyje ją z podwójnego czy pojedynczego?
mógłby ktoś jeszcze pomóc?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-09 20:22 przez ZUZJAA.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GiannyL