Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

koszula, jak przerobić?

09 maj 2013 - 13:08:06

Znalazłam w szafie niebieską koszulę, nawet mi się podoba ale jest taka zwykła, więc chciałabym ją jakoś przerobić. Myślałam nad tym, żeby obciąć rękawy, co Wy na to? Może przefarbować całą a w takim kolorze zostawić tylko kołnierzyk i przy guzikach? lub na odwrót, zostawić tak koszulę a przefarbować kołnierzyk i przy guzikach ten pasek, albo dodać u góry koronkę przy kołnierzyku? Nie wiem sama, mam nadzieję, że mi pomożecie i powiecie czy w ogóle coś z tego będzie.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-09 13:17 przez h3h3h3.

koszula, jak przerobić?

09 maj 2013 - 13:23:49

ja bym obcięła rękawy i wybieliła u dołu, takie ombre

zweryfikowana
Posty: 1.809
Ostrzeżenia: 1/5

koszula, jak przerobić?

09 maj 2013 - 13:26:25

Odbarw ją na jaśniejszy kolor, albo na biało, a kołnierz i ten pasek przy guzikach zostaw w takim kolorze, albo naodwrót ;)

koszula, jak przerobić?

09 maj 2013 - 13:27:54

Cytat
Jednafiga
ja bym obcięła rękawy i wybieliła u dołu, takie ombre

Właśnie nad tym też się zastanawiam. Może tak zrobię, przede wszystkim chyba obetnę te rękawy, bo mam podobną koszulę tylko trochę jaśniejszą z rękawami 3/4 więc nie chcę dwóch prawie takich samych.

koszula, jak przerobić?

09 maj 2013 - 13:28:02

Ja bym obciela rękawy i przyszła do kolnierzyka koronke w kolorze jasnym. A jak nie na kolniezyk to rękawy zrobić z koronki.

koszula, jak przerobić?

09 maj 2013 - 13:28:46

Cytat
aguuusia4
Odbarw ją na jaśniejszy kolor, albo na biało, a kołnierz i ten pasek przy guzikach zostaw w takim kolorze, albo naodwrót ;)

Jaki kolor by do tego pasował? Może żółty kołnierzyk i ten pasek? czy jakieś ciemniejsze kolory?
Dzięki dziewczyny za pomoc, mam nadzieję, że uda mi się to jakoś ładnie przerobić :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-09 13:31 przez h3h3h3.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blogi z przeróbkami ubrań.