Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DIY-Pomocy!

20 lut 2013 - 17:12:53

Dziewczyny chce się Was poradzić w dwóch przeróbkach ubrań. Dodam, że będą to moje pierwsze przeróbki od dłuższego czasu.
1. Płaszczyk, którego nie miałam na sobie uhhhh myślę, że ponad rok. Krój ma ładny, fajnie się dopasowuje do sylwetki. Uważam jednak, że potrzebuje on jakiejś zmiany. Dodaje zdj, są tam przyłożone 3 złote guziki (od innej kurtki), więc chciałabym zmienić wszystkie 6 guzików na te złote i dodać ćwieki. Tu pojawia się problem, bo ja je widzę na kołnierzu, ale nie mam pojęcia jak się je mocuje i czy to będzie ok?
2. Sukienka z River Island, ma świetny kolor. Zamówiłam ja na e bayu, ale jest mi za długa i do tego w pasie i biodrach za luźna. Myślałam żeby ją zwęzić, ale w biuście leży fajnie i tu moje pytanie: czy zrobić z niej gorset? Wszyć podobny zamek i powinno być ok. Co sądzicie?
Przepraszam, że się tak rozpisałam :-)



DIY-Pomocy!

20 lut 2013 - 17:18:46

Ćwieki w tym płaszczyku ewentualnie dałabym na ramiona, albo możesz kupić takie gotowe pagony. Myślę że mogłoby to całkiem nieźle wyglądać :) A co do sukienki gorset też fajnie powinien wyglądać np. do jakiejś czarnej spódniczki

DIY-Pomocy!

20 lut 2013 - 17:34:47

Cytat
Lena1515
Ćwieki w tym płaszczyku ewentualnie dałabym na ramiona, albo możesz kupić takie gotowe pagony. Myślę że mogłoby to całkiem nieźle wyglądać :) A co do sukienki gorset też fajnie powinien wyglądać np. do jakiejś czarnej spódniczki

Właśnie mama też mi poradziła pagony zamiast tych ćwieków :) Dzieki :)

DIY-Pomocy!

20 lut 2013 - 17:41:29

Ja bym zwezyla ta kiecke,szkoda jej na gorset

DIY-Pomocy!

20 lut 2013 - 17:48:04

sukienka jest super, ale ma na tyle odważny kolor i fason, ze zostawiłabym ją taką, jaka jest :)

DIY-Pomocy!

20 lut 2013 - 17:52:49

co do płaszczyka to bym odszyła rękawy i przyszyła skórzane :) ćwieki już chyba wychodzą z mody..

DIY-Pomocy!

20 lut 2013 - 18:00:31

Cytat
mysia_84
Ja bym zwezyla ta kiecke,szkoda jej na gorset

W sumie mogę ją zwęzić, a jak mi się nie spodoba to ją przerobie na gorset :)

DIY-Pomocy!

20 lut 2013 - 18:05:58

w płaszczyku zamień wszystkie guziki, ale ćwieki odpuść ;) a sukienka mi się średnio podoba, więc ciężko mi doradzić

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mój NUMER 3