Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

spódniczka, Co zrobić??

05 paź 2012 - 15:12:20

hej dziewczyny ! :)
może Wy mi coś doradzicie.. niechcący porwałam moją ulubioną spódniczkę (koronkowa)dziurka jest ok.2cm od bocznego zszycia.. próbowałam zszyć, ale niestety nie mogę dobrać odpowiedniego koloru nitki (spódniczka jest łososiowo - morelowy, byłam we wszystkich pasmanteriach w mieście i nie ma odpowiedniej:/ byłam też u wszystkich krawców w mieście wszyscy powiedzieli, że nic się nie da zrobić..:/
moja babcia zszyła ale niestety za bardzo rzuca się w oczy :/
dodam, że spódniczka z tylu na środku ma zszycie (tak było od nowości)..
może macie jakieś pomysły ??

spódniczka, Co zrobić??

05 paź 2012 - 15:14:32

A możesz wstawić zdjęcie tego miejsca?

Re: spódniczka, Co zrobić??

05 paź 2012 - 15:26:39

.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-05 15:50 przez DAGMARA27.

spódniczka, Co zrobić??

05 paź 2012 - 15:58:18

Na zdjęciach nie wygląda tak źle :) Krawcową nie jestem, ale może spróbuj wypruć to i zeszyć delikatniej, tj odtworzyć oczka koronki cieńszą nitką i mniejsze niż te, co teraz? Dobrze byłoby mieć nitkę w zbliżonym kolorze.

spódniczka, Co zrobić??

05 paź 2012 - 16:04:38

nie wyswietla sie zdjecie :(

spódniczka, Co zrobić??

05 paź 2012 - 16:16:58

na żywo jest trochę gorzej :/ trochę rzuca się to w oczy , no właśnie tylko po prostu u mnie w mieście nie ma takiej nitki :/
ostatnio wpadło mi do głowy aby rozpruć tą spódniczkę po bokach odciąć po obu stronach tyle samo cm. tak aby odciąć tą dziurkę, a to zeszycie które jest na środku też rozpruć i zastąpić suwakiem ... tylko sama nie wiem czy to dobry pomysł, jak myślicie?
może kliknij na open image url mi się tak otwiera:/
nikt nie ma żadnego pomysłu? nikt nic nie doradzi ?? ;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-06 12:31 przez DAGMARA27.

spódniczka, Co zrobić??

06 paź 2012 - 15:18:20

Cytat
mala_biala
Krawcową nie jestem, ale może spróbuj wypruć to i zeszyć delikatniej, tj odtworzyć oczka koronki cieńszą nitką i mniejsze niż te, co teraz? Dobrze byłoby mieć nitkę w zbliżonym kolorze.

Poleciłabym to samo :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farbowanie kiecki w kwiaty na czarno, czy da radę?