Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny, ostatnio zaczęłąm szyć spódniczki i takie coś mi wyszło :) W sumie to zastanawiam się czy zostawić ten "ogon" z tyłu czy zrobić takie na prosto, krótkie..

Chciałam się też zapytać, czy myślicie, że byłby ktoś chętny, gdybym chciała zacząć sprzedawać takiego typu spódnice? Przejrzałam ceny w internecie i są masakrycznie wysokie, więc może byłoby coś z tego, gdybym wystawiała sporo taniej? :)

Proszę o opinie :)


end subSub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub





Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-05 17:50 przez juhhu.

zweryfikowana
Posty: 9.196
Ostrzeżenia: 5/5

W kwiatki jest ładna :)

zweryfikowana
Posty: 376
Ostrzeżenia: 1/5

Zostaw ogon :) bardzo ładnie mi się podoba;) hmm a zacząć sprzedawać zawsze możesz i sama zobaczysz czy Ci się to opłaca;)

sa strszne !

przynajmniej dla mnie ;]

fajna ale nie zapomnij jej obszyc na maszynie..

Ja bym nie kupiła - nie mój klimat, ale komuś pewnie wpadną w oko:)

W kwiatki ładna , tyle że wolałabym bez ogona ;D

A biała wogóle mi się nie podoba ; p

a ja nie widze zdjec ;/

w kwiatki fajna ale ta biała długa jakoś mi się nie widzi

Cytat
_anetaa21_
fajna ale nie zapomnij jej obszyc na maszynie..
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

wiem wiem, akurat tej nie skończyłam, bo zastanawiam się nad skróceniem :)

Myślę, że powinnaś uszyć kilka, wystawić i wtedy się przekonasz :) ale myślę, że to co roisz Ci wychodzi :)

ta w kwiatki całkiem spoko :) jeszcze zależy od materiału. jeśli lubisz to robić - rób, może nawet na tym zarobisz :) ale jeśli miałabyś z tego żyć, może być ciężko..

Są straszne, bym nawet za darmo nie chciała.

widzę tylko 1 zdjęcie, ja bym nie kupiła nie mój styl, może coś w innym kolorze by mi się spodobało

nie jestem przekonana.. czytałaś wcześniej jak wykończa się materiał plisowany? nie wydaje mi się, że tak jak to jest pokazane na zdjęciach, ponieważ twoje plisy się rozprostowują. Rozpruj ten dół i wykończ ładniej(obrzuć). Plisowane materiały się nie "zawija".

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

koszulka diy