Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

produkty do domu online

28 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Spoódnica maxi

04 kwi 2012 - 20:43:12

Mam nadzieje,ze umiesciłam w dobrym dziale ;)

A więc dziewczyny zamarzyła mi się długa ,zwiewna spodnica.
Widziałam śliczna w Zarze oraz w Mango ... no ale niestety jestem dosc niska (165cm) i niestety kiecki byly mi za dlugie ;/ . Obawiam się,ze po skróceniu mogłyby stracic fason , no a poza tym to placic 200zł za spodnice i jeszce ja przerabiac ;/

Mysle czy takiej nie uszyc :)
Orientujecie się moze ile uszycie takiej spódnicy kosztowałoby u krawcowej ?
No i jaki material potrzebny ... i ile tego materialu ... (wiem,ze dokładnie wszystko powie mi krawcowa , ale tak orientacyjnie chcialabym wiedziec - moze ktoras sie zna- czy warto szyc )

Chodzi mi o spódnice w desen przedstawionych tych na zdjeciach

Ps. Tak , tak wiem ,ze te spodnice sa zarezerwowane dla wyokich i szczuplych ... ale ... w nosie to mam :) podoba mi się i chce taka na lato :)))



Spoódnica maxi

04 kwi 2012 - 20:45:42

nie mam pojęcia ale mam 164cm i też mnie ciągnie do nich ;D

Spoódnica maxi

04 kwi 2012 - 20:45:51

dobry wybór takie spódnice sa super :3
a nie szukałas tańszych? juz za 60zł mozesz kupic ładną :3 i może trafisz z długością. cop do krawcowej nie wiem :I

Spoódnica maxi

04 kwi 2012 - 20:47:08

Ja chyba będę nieobiektywna;) jestem nimi zachwycona:0 Bardzo mi sie podobają. Ja zamierzam latem uszyc sobie;) ........ ze dwie:)

Spoódnica maxi

04 kwi 2012 - 20:47:39

za 60zł nigzie nie widzialam ;p widzialam na all ... ale kurcze te tansze to albo dzianina ... albo takie hmmm ,ze przeswitują i widac krotszy material

Spoódnica maxi

04 kwi 2012 - 20:50:41

Cytat
oleczka089
za 60zł nigzie nie widzialam ;p widzialam na all ... ale kurcze te tansze to albo dzianina ... albo takie hmmm ,ze przeswitują i widac krotszy material
na szafie widziałam za 60 :I
http://szafa.pl/c9508093-spodnica-maxi-rozmiar-uni-mietowy-mieta.html ale już sprzedane

Spoódnica maxi

04 kwi 2012 - 20:51:52

Hm... Policz sobie koszt materiału + przeszycie jej w 2 miejscach (wszyscie gumki, no i zszycie materiału)- w 100zł powinnaś się spokojnie zmieścić :)

Spoódnica maxi

04 kwi 2012 - 20:52:05

Tez mnie kuszą;) a wzrost mam podobny.boje sie,ze bede wygladac kiepsko... a faktycnzie szkoda wydawac tyle kasy,zalozyc raz i czuc sie źle...

Spoódnica maxi

04 kwi 2012 - 20:52:51

widzialam ja tzn. je bo jest ich duzo na all w roznych kolorach ... tylko ,ze one sa z materialu - takiej dzianiny - dosc grubej ( tak wygladaja ) a ja bym wolala z takiego hmmm lekkiego , zwiewnego materailu :) taka przewiewna :)

Spoódnica maxi

04 kwi 2012 - 21:01:28

te na allegro są z szyfonu i mi też się bardzo podobają,i mam zamiar zakupić sobie zieloną ,sama mam 164cm wzrostu i uwielbiam chodzić w długich spódnicach,więc nie będziesz jedynym kurdupelkiem w maxi :)

Spoódnica maxi

04 kwi 2012 - 21:01:36

materiał powinien być tak max 40 zł, jeszcze zależy gdzie kupisz i uszycie, też mniej więcej tyle, więc myślą, że jednak uszycie było by lepszym pomysłem :)

Spoódnica maxi

04 kwi 2012 - 21:04:57

ninka08 ja na all niestety nie znalazlam nic co przypominalo by te ze zdjec ;(

believe wlasnie tez tak mysle ,ze uszycie wyjdzie "taniej" tzn zalezy ile krawcowa zawoła :)

Spoódnica maxi

04 kwi 2012 - 21:09:45

bardzo fajne, tez myślę nad taka spódnicą i tez chyba wybiorę sie do krawcowej jednak nie znam szczegółów co do ceny i ilości materiału

Spoódnica maxi

04 kwi 2012 - 21:32:13

Też mam 165 i też mam w nosie, że jestem niska. Moja koleżanka uszyła mi zwiewną maksi;) moja jest 2warstwowa więc musiałam kupić ok 3m materiału (niecałe 40 zł), za uszycie policzyła mi ok 25zł.

Spoódnica maxi

04 kwi 2012 - 21:41:45

Cytat
slv90
Też mam 165 i też mam w nosie, że jestem niska. Moja koleżanka uszyła mi zwiewną maksi;) moja jest 2warstwowa więc musiałam kupić ok 3m materiału (niecałe 40 zł), za uszycie policzyła mi ok 25zł.

masz juz uszyta ? Jak efekt ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

buty da się to jakoś naprawić???