Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposób na za duży pierścionek:)

03 lut 2012 - 22:01:29

Hej dziewczyny!
Ostatnio kupiłam sobie pierścionek. Niestety, po odcięciu karteczki i żyłki okazał się za duży (gdy przymierzałam był dobry). Z racji tego, iż nie lubię odkładać do szafy czegoś tylko dlatego, że to nie mój rozmiar, postanowiłam wymyślić sposób na zmniejszenie. Stosowałam wiele sposobów, ale żaden się nie sprawdził na dłuższą metę, więc obmyśliłam własny:) Postanowiłam się nim z Wami podzielić, bo pewnie niejedna z Was ma ten sam problem:)
Potrzebne:
-"przezroczysta gumka"- nie znam fachowej nazwy, można nabyć w każdej pasmanterii
-nożyczki
Najpierw zawiązujemy supełek z żyłki na pierścionku. Odcinamy krótszy koniec, owijamy pierścionek (tyle żyłki, aby pierścionek dobrze trzymał się na palcu). Przytrzymujemy koniec i przywiązujemy drugi kawałeczek żyłki. Następnie związujemy oba końce, odcinamy koniuszki i gotowe:D By pierścionek nie "latał" na palcu, po założeniu gumeczkę trzeba troszkę rozciągnąć, jak widać na zdjęciu:)



Mam nadzieję, że pomoże to dziewczynom, które borykają się z "pierścionkowym" problemem:)

Sposób na za duży pierścionek:)

03 lut 2012 - 22:04:59

metoda sama w sobie dobra, jednak mimo wszystko, te żyłki rzucają się w oczy

Sposób na za duży pierścionek:)

03 lut 2012 - 22:07:42

Oooo, muszę spróbować tego, bo mam taki sam problem. : D Chociaż nieco będzie się to w oczy rzucać, to trudno. Lepsze to niż nic. ; d

Sposób na za duży pierścionek:)

03 lut 2012 - 22:07:59

Bardzo fajny pomysł:) wydaje mi się że pierścionek jest na tyle duży, że patrząc z wierzchu nie widać gumki. A patrząc od wewnętrznej strony ręki można pomysleć że specjalnie jest ta gumka.

Sposób na za duży pierścionek:)

03 lut 2012 - 22:08:24

Wszystko będzie się rzucało... Jednak jeśli trzeba wybrać mniejsze zło to lepiej przeźroczyste:)

Sposób na za duży pierścionek:)

03 lut 2012 - 22:11:18

Dobry pomysł :)

Sposób na za duży pierścionek:)

03 lut 2012 - 22:11:47

ja na studniówkę miałam za duży pierścionek - od wewnętrznej strony podkleiłam gąbeczkę - nic się nie zsuwało i było wygodnie :)

Sposób na za duży pierścionek:)

03 lut 2012 - 22:12:04

jestes WIELKA! :)

Sposób na za duży pierścionek:)

03 lut 2012 - 22:13:58

a nie uwiera ta żyłka?

Sposób na za duży pierścionek:)

03 lut 2012 - 22:13:58

No mimo wszytsko ta gumka się torchę rzuca w oczy:) Ja znam za to inny sposób: podklejamy od wewnątrz taką taśmą, którą się daje np pod stołki aby nie rysowały podłogi, z taką wyściółką;)

Sposób na za duży pierścionek:)

03 lut 2012 - 22:14:18

ej super pomysł! Naprawdę! W końcu będe mogła nosiśc pierścionki babci, dziękuję :D

Sposób na za duży pierścionek:)

03 lut 2012 - 22:17:35

A co jesli mam pierscionek, jest dobry, przechodzi przez kostke palca ledwie ledwie (schodzi tak samo) ale jak lezy juz tam gdzie powinien to jest za luzny...jakies sposoby na to? Mniejszy rozmiar nie przechodzilby przez kostke (probowalam)

Sposób na za duży pierścionek:)

03 lut 2012 - 22:17:39

złota rączka :D

Sposób na za duży pierścionek:)

04 lut 2012 - 21:14:39

Żyłka nie uwiera:) Uwierają tylko trochę supełki, ale właśnie dlatego "podciąga" się je do góry i problem rozwiązany:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Torebka przeróbka