Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 302
Ostrzeżenia: 2/5

Hej dziewczyny! Ostatnio wyszperałam w szafie taką oto spódnicę. Jednak chciałbym ją przerobić a mianowicie skrócić. Tak do 5 guzików ---> patrz zdjęcie. Jak myślicie warto? I ile by mnie kosztowało takie skrócenie u krawcowej?



nie mam pojęcia ile u krawcowej. zawsze możesz to zrobić sama, zostaw z półtora cm więcej i podszyj :)

skrócenie no zależy u jakiej krawcowej;) ale myślę ze do 10 zł maxx

do mnie nie przemawia

warto i bedzie ladnie a ile to zalezy gdzie miedzy 8-25 zł najlepiej zapytaj a potem sie zastanow czy za cene warto

niezweryfikowana
Posty: 302
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
ettelienne
nie mam pojęcia ile u krawcowej. zawsze możesz to zrobić sama, zostaw z półtora cm więcej i podszyj :)
Myślałam zeby ja sama skrócić ale boje się ze bedzie krzywa

pewnie, zrob tak, napewn nie kosztuje bardzo duzo .. ja skracalam spodnie i zaplacilam 15 zl :)

na plasko najpierw kreda narysuj a potem zloz przod do tylu (tak jak bokami) na pol i sprawdz czy jest rowno

niezweryfikowana
Posty: 302
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
agniesik91
pewnie, zrob tak, napewn nie kosztuje bardzo duzo .. ja skracalam spodnie i zaplacilam 15 zl :)
A ile cm skracałas?

kup taśme klejącą do podkładania. załóż i zaprasuj żelazkiem. sama wczoraj zrobiłam tak spodniczke;)

sama obetnij! fajna będzie :)

niezweryfikowana
Posty: 302
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
dobrawola19
kup taśme klejącą do podkładania. załóż i zaprasuj żelazkiem. sama wczoraj zrobiłam tak spodniczke;)
Ja tez tak robilam ale na mniejszym kawałku ;)

ładna jest, a krótsza już sobie wyobrażam będzie świetna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przerabiac czy nie?? doradźcie