Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomoc z pagonem.

10 wrz 2011 - 23:11:56

Cześć dziewczyny.
Od zawsze podobały mi się koszulki z pagonami. Ostatnio w sh udało mi się upolować taką oto bluzeczkę (zdjęcia zapożyczone z internetu) za niecałe 4zł ;)) Problem polega w tym, że na jednym z pagonów brakuje cieniutkich złotych łańcuszków. Pytanie - może wiecie, gdzie takie dostać? Przeszukałam już wszystkie pasmanterie w okolicy i nic ;/ A oprócz ww. sklepu nie mam pojęcia, gdzie mogę coś takiego dokupić. Nie chciałabym obcinać tych łańcuszków, żeby ''było po równo'', bo według mnie bluzka straci urok :)
Z góry dziękuję za pomoc :))



Pomoc z pagonem.

10 wrz 2011 - 23:15:41

Może jakiś sklepik z tanią biżuterią, taką metalową i plastikową, kupić jakąś niedrogą zwieszkę na takim włąsnie łańcuszku, tyle że długim. Potem porozczepiać te kółeczka do odpowiedniej długości i przyczepić do bluzki :) Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Pomoc z pagonem.

10 wrz 2011 - 23:16:43

Całkiem ładna zdobycz :)) Hm to jest własnie minus sh, szczerze mówiąc nie mam pojęcia, ale z doświadczenia wiem że co kolwiek kiedy kolwiek urwało mi się bądź odpadło, ciężko mi było dokupić, zawsze kombinowałam w drugą stronę, czym zastapić, co dodać, nie mam pojęcia gdzie można to dostać, ale życzę powodzenia :))

Pomoc z pagonem.

10 wrz 2011 - 23:17:51

empik lub sklep z pół fabrykantami do produkcji biżuterii

Pomoc z pagonem.

10 wrz 2011 - 23:21:28

Cytat
freddykrueger
Może jakiś sklepik z tanią biżuterią, taką metalową i plastikową, kupić jakąś niedrogą zwieszkę na takim włąsnie łańcuszku, tyle że długim. Potem porozczepiać te kółeczka do odpowiedniej długości i przyczepić do bluzki :) Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Pomoc z pagonem.

10 wrz 2011 - 23:25:55

A ja proponuje nomi, albo castoramę tam mają wiele różnego rodzaju łańcuszków, sprzedają na metry. Te cieniutkie też są ;)

Pomoc z pagonem.

10 wrz 2011 - 23:32:02

na allu sa czesto takie polfabrykaty do robienia wlasnej bizuterii :PP

Pomoc z pagonem.

10 wrz 2011 - 23:32:13

ja bym poszperała w skarbnicy wszystkiego ;p czyli na al legro ;P

Pomoc z pagonem.

10 wrz 2011 - 23:33:03

poszukaj w skepach typu budowlane markety

Pomoc z pagonem.

10 wrz 2011 - 23:38:04

też ostatnio kupiłam taką tunikę w sh tylko, że szarą, ja po prostu te łańcuszki odcięłam, bo mi się nie podobały, też jednego brakowało. Ale skoro nie chcesz się ich pozbyć, to poszukaj na Allegro, tam jest dużo łańcuszków do wyboru, kiedyś kupowałam, były taniutkie, kategoria półfabrykanty

Pomoc z pagonem.

10 wrz 2011 - 23:40:48

poszukaj na all na pewno będzie;)

Pomoc z pagonem.

10 wrz 2011 - 23:43:41

takie łancuszki znajdziesz w sklepach z akcesoriami do robienia bizuterii :)

Pomoc z pagonem.

10 wrz 2011 - 23:46:58

może możesz kupić naszyjnik i rozciąć? albo po prostu kupić jakiś inny i wymienić oba :> nad morzem jest dużo stoisk z łańcuszkami. może na rynku u siebie też będziesz miała.

Pomoc z pagonem.

11 wrz 2011 - 07:46:41

dzięki za pomoc dziewczyny :)) nie wiem dlaczego, ale nie wpadłam na pomysł z allegro ;p już zaczynam przeszukiwać cały portal, a jeśli nie uda się to tak jak radziłyście, udam się do marketów budowlanych lub poszukam w okolicy sklepów z akcesoriami do robienia biżuterii. jeszcze raz wielkie dzięki :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-11 07:49 przez klaudi3012.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przerobienie torby. Potrzebuję rady :)