Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sposób na wykorzystanie pojedynczych poszewek na poduchy ;)
...pościel już się zużyła, a poszewki nie były nawet używane (bo w komplecie było np po 3, a używałam tylko jedną), więc porobiłam z nich torby dla siebie i koleżanek :D ....nic szczególnego, ale zawsze to jakiś recykling ;P





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-24 16:58 przez kalinka_b.

No więc o moja nie dokończona, ale to już pisałam:)



Kalinka_b
Nie mogłam otworzyć tej trzeciej foty ale już widzę :) Misiu fantastyczny :) !
Torba w motyle też rewelacja :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-24 16:58 przez kotek6.

Cytat
kotek6
Martyska
Właśnie Musisz zobaczyć, czy jako tunika ta spódnica się sprawdzi :)
Szczerze mówiąc to mi się te katanki wcale nie podobają, jakoś nie w moim guście są :) Lubię jasny jeans :)
Ale może jakby tak z nimi coś pokombinować :) Jak Ci tej z długim rękawkiem nie szkoda to może potraktują ją tym wybielaczem :)
No ale może jeszczektos inny będzie miał jakiś pomysł :)

wybielacz, a później farby do materiału i różnego rodzaju dżety, trochę bym ją tez poszarpała ;P

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 2/5

A to moja kurteczka:)
Zrobiona ze zwykłej długiej kurtki. Strasznie mi się takie podobały, a nigdzie nie mogłam znaleźć, więc postanowiłam zrobić sama :)



PaulaK1988
No i bardzo fajnie Ci wyszła :)

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 2/5

Dziękuję :)

Cytat
stopshop
A o to moje dzieło:) z dwóch bluzek które miałam wystawione na szafie za 5 zł:) Połączyłam je, nie wiem jeszcze czy zrobię długi rękaw czy krótki:) Jak dla mnie wygląda fajnie:) teraz napewno jeszcze te rzeczy ponoszę:) Jeszcze wszystko nie jest zszyte ale jutro się za to zabiorę no i za kolejne przeróbki.
Byłyście moją inspiracją:)

woooow mega! naprawde rewelacja! :D

Gdzie można kupić jakoś koronke???

Cytat
paulaluki44
Gdzie można kupić jakoś koronke???
w pasmanterii, w sklepie z materiałami, na allegro,w zwykłym markecie...wiele jest miejsc ;)

niektore dziewczyny maja naprawde talent, ale zauwazylam kilka osob, ktore robia "cuda"na ktorych jest wszystko:koronki, zameczki, naszywki itp, to naprawde nie wyglada zbyt pieknie, nie robcie z siebie artystek na siłe, sek tkwi w szegółach, czesto 1 niewielki element "przeobraza"szmatke w cudo-kierowane oczywiscie nie do wszytskich,;)

Tak sobie oglądam to wszystko co niektóre z was wyczarowały i stwierdziłam, że też coś zrobię :) Jak na razie rozłorzyłam koszule męską na części pierwsze i chcę uszyć spódniczkę. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie :) jak coś konkretnego to dodam fotki :) Może mi to trochę zająć, bo niestety nie mam maszyny i wszystko ręcznie zszywam :)

Ja kiedyś kupiłam zwykłą spódniczkę jeansową, marmurkową, lekko falbaniastą na biodra - dość dziwnie wyglądała i nie nosiłam jej - ostatnio wpadłam na pomysł i zrobiłam z niej spódniczkę z wysokim stanem.

Kiedyś przerabiałam zwykłe spódniczki na bombki - od dołu podszywałam troczę materiału i przeciągałam gumkę regulując odpowiednie proporcje ;)

Co do bluzek na ramiączkach - to wpierw kawałek prostokątnego materiału, zszyć na środku - powstaje kokarda i można naszyć lub z boku kolorowe guziczki ;)

Jeszcze przerobiłam stara koszulkę na ramiączkach od babci wszywając gumkę na dolę, przy spodenkach z wysokim stanem układa się jak gorsecik, jest na guziczki :)

zwykła różowa bluzka z bufkami,dodałam tylko koronkowe kokardki,to tak z nudów,szczerze nie potrafie szyć itd chociaż bardzo bym chciała



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziewczyna "przerabiarka"??:)