Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

hurtownia elektryczna

48 minut temu

szkoła nauki jazdy

49 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

ja niestety beztalencie nie umiem malować szyć śpiewać itd
podziw dla siostry katasza super wychodzi

Cytat
kotek6
Przeróbki wczorajszego i dzisiejszego popołudnia
Spódniczka falbanki z dużej czarnej spódnicy
Sukienka-tunika bez ramion, zwężona z dużej spódnicy Wymaga jeszcze poprawek :)

sukienka tunika cudna ! :) tez tak chce ;/

Ja niestety nie mam takiej wyobraźni... Za to mam bardzo kreatywną przyjaciółkę. Ostatnio w sh za 5zł kupiłam żakiet w ładnym, butelkowozielonym kolorze. Potem ona w innym sklepie znalazła sweter, który sam w sobie nie był zbyt ciekawy, ale miał bardzo ładne, złote guziki. Kupiła mi go za 3,50 i teraz mam bardzo ładny żakiet w stylu Zary, za łączny koszt 8,50 ;). Dodam, że w pasmanterii ciężko tak tanio kupić tak ładne guziki.

spódnica z wielkiego kawałka materiału ,taka zwykła .bo nie umiem szyć na maszynie ,zajęła mi jakieś 45 min ręcznie. ; )

i bransoletka z dwóch suwaków i tasiemki .



haaaj =] dziewczyny jak wy robicie te kokardy?

SweetOlu fajna ta bransoletka :D
do czarnej sukienki z kawalkami zlotego idealnie ;)

Wielkie dzięki bratowej,tylko powinno się wiedzieć,że paski powinny się zgrać.Nie wiem czy widzisz różnicę na zdjęciach

Cytat
XxEwixX
hej dziewczyny już oddawana się zastanawiam da kupnem maszyny do szycia
ale nigdy nie wiedziałam w jaki watek wpisać no a tu taki temat
więc mojej pytanie to do tego wątku pasuję

Bo nie wiem czy opłaca mi się kopić jedną z takich maszyny do szycia może któraś
ma jedną z takich albo podobnych i jak się sprawdzają? dodam ze ja chcę maszynę do takich małych
przeróbek np wszycie zamka lub czegoś podszycie jak np. coś skrócę:))

PROSZĘ O POMOC :))
powiem Ci tak: tą pierwszą sobie odpuść, bo to zwykły shit..kupiłam ją sobie kiedyś w takim samym zamierzeniu, ale nie nadaję się do niczego niestety ;) a już szczególnie nie do wszywania zamków ;P

mam taka długaśną, zwiewną spódnicę z sh za grosze, niesamowicie podoba mi się jej motyw i chcialabym ją przerobić na jakąś fajną spódniczkę, możecie poradzić jaką? :D
poza tym mam jeszcze taką jeansową koszulę i katanę, możę macie jakieś pomysły na ich urozmaicenie? może by tak rozjaśnić te katane-bloerko? :)



Martyska
A gdybyś tak z tej zwiewnej spódnicy zrobiła tunikę ? Dodać tylko pas na talię i masz tuniczkę
Albo spódniczkę bomkę :)
Jak Ci nie szkoda tej katany to może spróbuj ją potraktować jakimś wybielaczem :)
Co do koszuli, nie mam pomysłu :)

Cytat
kotek6
Martyska
A gdybyś tak z tej zwiewnej spódnicy zrobiła tunikę ? Dodać tylko pas na talię i masz tuniczkę
Albo spódniczkę bomkę :)
Jak Ci nie szkoda tej katany to może spróbuj ją potraktować jakimś wybielaczem :)
Co do koszuli, nie mam pomysłu :)

przyznam, że o tunice też myślałam :D muszę zoabczyc jak to będzie na mnie wyglądało ^^
hmm.. więc uważasz, że ciemna katana jest ładniejsza od jasnej? bo ja sie już sama zdecydować nie mogę :P

najnowsze przeróby ;P



jejku, ale niektóre z was mają talent :) ja to się wgl nie nadaję do takich rzeczy ;<

Martyska
Właśnie Musisz zobaczyć, czy jako tunika ta spódnica się sprawdzi :)
Szczerze mówiąc to mi się te katanki wcale nie podobają, jakoś nie w moim guście są :) Lubię jasny jeans :)
Ale może jakby tak z nimi coś pokombinować :) Jak Ci tej z długim rękawkiem nie szkoda to może potraktują ją tym wybielaczem :)
No ale może jeszczektos inny będzie miał jakiś pomysł :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Własnoręczne dodatki!