Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 652
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
carrie92
podbijam znow ;))

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.329

Sukienka już przerobiona :-)



ja nie mam talentu do przeróbek

ja wlasnie wczoraj dostalam spodniczke z wymianki..za kilka dni zobaczycie efekty bo jeszcze sie za nia nie wzielam...ja jak widze ciuszek to od razu mnie nachodzi "wena"
ostatnio wycielam sobie na plecach wielki dekolt w koronkowym body, jeszcze wczesniej kupilam w sh wielgachna bluzke z motywem języka a'la rolling stonesi w kolorach tęczy(tylko na tym nadruku mi zalezalo)...będzie z tego mega wska sukienka na ramiaczkach z dekoltem z tylu calym w łancuszkach...juz skrojona i zszyta:)


zdjec narazie nie mam...ale jak wszystko pokończe to powklejam:)
promise:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-30 16:46 przez werza.

ja tez czasem cos przerabiam :) nieraz szczególik wystarczy a czasem trzeba napracowac sie wiecej... ale liczy sie efekt i satysfakcja:)))

ja sie zebrać nie mogę ale mam kilka pomysłów np to ciuchy MOSCHINO i chciałabym uszyć sobie takie



zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

Ja kupiłam w SH spódniczkę zwykłą, rozkloszowaną za 4zł z zamiarem przerobienia jej na bombkę.
No i przerobiłam, a powstało coś takiego:



A skąd czerpiecie pomysły??Z głowy??

Może macie jakieś rady dla dziewczyn które też chca sie pobawic w przerabianie|?

martuuus, rewelacja! też planuję coś takiego zrobić, powiedz mi, jak wszyłaś gumkę? priv

wprawdzie to nie ciuch ale tez przerobka:) dostalam od szwagra na ur. portfel troche zbyt "dojrzaly" jak dla mnie wiec zrobilam z tasiemki roze ( sa pudrowo rozowe zdj nie do konca oddaje ich kolor) i przykleilam na tasme dwustronna. o dziwo trzymaja sie dobrze:)



z ogromnej koszulki - sukienka mini z bufiastymi rękawami



Świetny ten portfel :)

Cytat
puchuskubatek
z ogromnej koszulki - sukienka mini z bufiastymi rękawami
no no ..
pieknie wygląda ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka - pomocy!!!