Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

no to moze ja tez sie pochwale ;)
sukienke zrobilam calkiem sama z jakiegos wielkiego materialu
dekolt jest w tzw'serduszko' , z tylu kokardka- troche ja poprawilam i teraz lepiej wyglada :)
i sukienka ma takie biale boki , troszke slabo widac
to moja 2 rzecz zrobiona prawie od zera ;) 1 raz robilam spodnice w kwiatki ale wyszla za mala niestety :(
jak wam sie podoba ?



Sukienka powyżej jest śliczna, gratuluję przeróbki!
A teraz moja przeróbka do której przygotowałam się już od dawna:) ale dopiero dziś miałam na to czas.
Z zwykłego żółtego sweterka i nienoszonej skórzanej kamizelki zrobiłam mój wymarzony sweterek. I co wy na to? Podoba się wam?

Więcej przeróbek na blogu: http://lovefashion-our-imagination.blogspot.com/
Zapraszam!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-24 18:12 przez andzi7.

Cytat
zielonaXX3
jeszcze sie pochwale moja kumpela zrobila sukienke do zdjec ze starego swetra i kilku krawatow, oraz sukienke ze starej wielkiej koszuli.oto efekty:)
Obydwie sukienki są nieziemskie, ja niestety nie mam wyobraźni ;(

Świetne przeróbki ; )

Dziekuje ;) tobie tez super wyszedl ten sweterek , gratuluje ! :)

czesc dziewczyny .JESTEM POD WRAZENIEM WASZYCH POMYSŁÓW. Ja praktycznie od roku poczulam natchnienie do przerabiania ubran , niestety robie to recznie poniewaz dopiero na urodziny za kilka dni dostanę maszyne-juz nie moge sie doczekac!!! ;] stary ciuch do wyrzycenia?? skad!! trzeba cos z nim zrobic ;) ostatnio znalazlam stara spodnice mamy ,... przerobilam ja w ten sposób(zalaczone zdjęcia). nie mam duzych mozliwosci bo jak juz wpomnialam nie mam maszyny ale mysle ze docenicie moja prace ;)



tak się wczoraj naczytałam i naoglądałam co tworzycie, więc też postanowiłam coś zrobić. Nie mam talentu do szycia niestety, ale myślę że torebka wyszła ok. Nameczyłam się z nią troszku, bo nie mam maszyny. wszystko było ręcznie szyte i jak??

Dziewczyny macie pomysły co zrobić z tymi spódnicami: . Mama mi je kiedyś kupiła, ale są zdecydowanie za długie bo aż za kolano i za szerokie :/. Oby dwie mają podszewki. ta jasna ma z tyłu zameczek. Doradźcie coś, Wy macie na prawdę genialne pomysły :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-29 10:18 przez Patruska23.

zweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
tojaa88
Dziewczyny a wiecie może czy maszyna by wzięła skorke? Czy igły by sie połamały?

owszem uszyje skórkę ale na stopce teflonowej i najlepiej z wyłączona dolna rotacją.

Przeróbki szmatek w PEREŁKI cz. 1 :)

02 paź 2011 - 16:50:52

wiele , bardzo wiele rzeczy przerabiam , kolezankom tez :)
mam tez inne pomyslu ale aparatu brak zeby je uwiecznic w tym momencie ;P





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-05 13:10 przez MalaZlosnica.

Przeróbki szmatek w PEREŁKI cz. 1 :)

02 paź 2011 - 20:18:04

Ostatniu kupiłam taką marynarkę w SH ;) Bardzo dobrze na mnie leży i ma świetny krój. Sądzicie może, że powinnam coś do niej dodać ? Jakąś kokardkę przyszyć, czy coś innego, drobnego?


Przeróbki szmatek w PEREŁKI cz. 1 :)

05 paź 2011 - 13:11:58

dodawajcie perelki :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

musze przerobic potrzebna pomoc !!!