Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

sklep detailingowy

22 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Karolka_kh
Możesz naszyć jakieś koraliki, kokardkę, kwiatka, teraz wszędzie pojawiają się serca z koronki albo mogą być z jakiegoś materiału
W necie albo na różnych blogach też można znaleźć ciekawe inspiracje
Nawet w tym wątku jest dużo fajnych pomysłów :)

zainspirowana wątkiem kupuje podręczną maszynę do szycie taką tanią z all bo na inną mnie chwilowo nie stać i zaczynam tworzyć:P

Tak mnie zaraziłyście tymi przeróbkami, że zamiast chodzić na zakupy to chodzę po sklepach szukać nowych inspiracji:) Podglądam sobie jak tu zeszyć, jak założyć...hihi:) W ostatni weekend przerobiłam sobie spodnie takie szerokaśne na haremki..zdjęć niestety jeszcze nie mam ale każdy był w szoku:) W dodatku jeszcze nie posiadam maszyny więc wszystko ręcznie.. :((( Teraz jestem w trakcie robinia bufek w marynarce.. Już nie mogę się doczekać efektu... Jejku - a to wszystko dzięki WAM - DZIĘKUJĘ:**

Ja ma koronkową spódnice po mamie po kostki heheh właśnie siedzę i ja przerabiam na krótką:)

kalinka_b jak ty zrobiłaś tą czerwona sukienkę??? Zakochałam się w niej! Jest boska!

Moje jeszcze nie skończone....:)



podbijam, piekne te ciuszki:D

wow, jesteście niesamowite..
najbardziej podobają mi się, przerobione ubrania na spódniczki w bombke czy tulipana, tylko jak wy to robicie?!
to faktycznie trzeba miec talent i oczywiście czas... =]

ja mam to samo pyt, co karolka_kh.. tylko, że ja mam t-shirty -> białe bluzki z wf, wgl nieprzydatne do niczego, wiadomo dopadować też się ich nie da do niczego ;/
czy da się z takiej bluzki zrobić jakis dekolt i w jaki sposób?
jeśli chodzi o dodatki to wiadomo jakieś guziczki, czy naszycie czegoś.. ale chodzi mi najabrdziej o zmiane tego dekoltu..



Zapraszam na nowy portal www.youtubowiczki.pl
Znajdziecie tam wiele filmików dotyczących mody, urody, pielęgnacji, makijażu itp
A nawet horoskop i konkurs :)
Zapraszam

Prosty sposób na zrobienie samemu tuniki, może kogoś to zainspiruje :)




Jeszcze jeden filmik, bardzo ciekawy :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-23 12:45 przez alewe.

Cytat
skarbek2012
kalinka_b jak ty zrobiłaś tą czerwona sukienkę??? Zakochałam się w niej! Jest boska!
dodaję zdjęcie , bo udokumentowałam to hahahaha ;) ...na Szafie u mnie możesz zobaczyć więcej zdjęć zarówno na pierwszej jak i drugiej półce :D)

kalinka_b ślicznie :)

up up, podbijaaam:D

Cytat
kalinka_b
Cytat
skarbek2012
kalinka_b jak ty zrobiłaś tą czerwona sukienkę??? Zakochałam się w niej! Jest boska!
dodaję zdjęcie , bo udokumentowałam to hahahaha ;) ...na Szafie u mnie możesz zobaczyć więcej zdjęć zarówno na pierwszej jak i drugiej półce :D)
Dziękuję ci bardzo że dodałaś te foty:) Może uda mi się coś podobnego zrobić;D

Cytat
calmness
moje skinny marmurki, będące pierwotnie najzwyklejszymi, prostymi jeansami ;)

a jak zrobilas te dziury? poprostu powycinałas i potem wypralas je kilka razy zeby powychodzily biale nitki czy jak?
strasznie mi sie podobaja! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koszulki ręcznie malowane