Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny :*
Chcę Was zapytać o pomysł na sprzedaż dużej ilości NOWYCH rajstop / zakolanówek / podkolanówek.
Wcześniej pracowałam w biurze, codziennie chodziłam w rajstopach / zakolanówkach. Zmiana pracy spowodowała, że taki zapas nie jest mi potrzebny na ten rok, a szkoda, żeby leżały.
(chodzi o ok.200 par rajstop - różne: gładkie, kokardki, agrafki, różna grubość).
Najczęstsze zapytanie, które dostaję to te od fetysztów. Jak się od tego uchronić? Czy blokowanie rozwiązuje u Was sprawę? ??

Jak najlepiej to wystawić? Jako większa paczka, po kilka rzeczy razem?
Z Waszego doświadczenia, jaka ilość takich rzeczy jest kupowana jednorazowo?
Jak Wy sobie radzicie z wystawianiem drobnych rzeczy?
Wzrost cen na Poczcie spowodował, że często koszt przesyłki jest kilka razy droższy od ceny podkolanówek za 1 zł.

Jeżeli sprzedajecie takie rzeczy: za jaką cenę? (jaki % ceny sklepowej)

I kolejne pytanie: czy na głównej stronie są widoczne rajstopy?
Chodzi mi o kategorie, ja widzę UBRANIA, BIŻUTERIA, OBUWIE, DODATKI i PROMOCJE. W której kategorii rajstopy / zakolanówki będą widoczne?

Rajstopy,skarpetki itp. to chyba tutaj wydaje mi się.Zajrzyj sobie i dopasuj kategorię.

Ja ignoruję zapytania fetyszystów,ale rajstopy,skarpetki
i buty to Ich ulubione kategorie.
Zablokować możesz również.

Niestety nie sprzedaję ani nie wymieniam,
a tym bardziej rajstop,które są używane.
Trudno mi rzucić jakąś cenę.
Może 1/3? Sama nie wiem.

Drobne rzeczy chyba lepiej opłaca się grupować w większe przesyłki,
bo wtedy koszt tej przesyłki wychodzi korzystniej.
Ceny poczty są bardzo duże.
Ale para rajstop (która nie waży nic) też może chyba kogoś zainteresować,bo przesyłka wyniesie raptem z 6 zł.
Tyle,że już za 11 zł. (przy paczce48) ktoś może mieć 25 par,a więc korzystnie wychodzi.Myślę,że to zależy od osoby,która kupuje.
Ja,wystawiłabym każdą parę osobno z zaznaczeniem w opisie,
że przy kilku parach przesyłka wyniesie dużo taniej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-13 18:52 przez ---Czarna---.

Cytat
Gosienka____1989

Najczęstsze zapytanie, które dostaję to te od fetysztów. Jak się od tego uchronić? Czy blokowanie rozwiązuje u Was sprawę? ??

Nie rozumiem tego złego nastawienia. Fetyszysta to przecież też klient.

Ja to rozumiem, tylko jeżeli w opisie jest zapis: "NOWE, zapakowane" i otrzymuję po kilka zapytań - czy to są używane - to może być uciążliwe.
Większość fetysztów, którzy do mnie się odzywają - chyba mają problemy ze zrozumieniem prostego opisu wystawianego produktu :-/
Oczywiście jest rozwiązanie - staram się regularnie blokować :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślub 2018!!!!