Obecnie rozmawiamy o:

Nowy grzejnik

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

podgrzewacz do wosku

wczoraj o 18:03

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

Konkurencja nie działa

26 maj 2017 - 17:28:04

Dzieczyny tak się zastanawiam czy to już koniec portalu konkurencyjnego? Serwery im chyba poszły, wprowadzili opłaty i inne cuda więc tak się zastanawiam jak tu idzie sprzedaż. Jesteście zadowolone? Myślę poważnie nad powrotem :) u was też konkurencyjny portal nie działa?

Konkurencja nie działa

26 maj 2017 - 17:32:34

Ano mi też nie działa :) Ale tam mimo wszystko idzie mi lepiej niż tu ;) No i wolę vinted pod wieloma innymi względami.

Konkurencja nie działa

26 maj 2017 - 17:45:26

Wczoraj tam sprzedałam 2 rzeczy- po dłuższej przerwie. Wpłatę mam i chętnie bym już wysla rzeczy ale nie mam jak spisać adresów :( myślę poważnie żeby tu wrócić, mimo że apka jest tu bardzo nieczytelna. Może to kwestia przyzwyczajenia.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Konkurencja nie działa

26 maj 2017 - 17:58:35

oby te opłaty nie spowodowały tego co tutaj - czyli totalny zastój... szafa niestety wprowadzeniem prowizji strzeliła sobie w kolano, ale kto wie? może znowu będzie pełna życia jak kiedyś skoro vinted odwala takie numery?

tam mi idzie lepiej sprzedaż, ale tutaj też od czasu do czasu coś sprzedam... wiele razy namawiałam dziewczyny na forum, aby tu wróciły - bezskutecznie... jeszcze z mordą na mnie wyskakiwały, że po co, skoro ten portal to dno... a jakby tak przeszło chociaż 50% osób stamtąd (nie mówię o całkowitej rezygnacji z vinted) to by coś tutaj się działo, sprzedaż by pewnie skoczyła do góry itd. co dwa portale to nie jeden ;) szkoda, że nie chcą zwiększyć swojej sprzedaży; podejrzewam, że po prostu im się nie chce dwa razy wystawiać tych samych ofert

wg mnie wiele by pomogła całkowita zmiana szaty graficznej tutaj i zrobienie porządnej aplikacji :) nie lekkie "ulepszenie", ale zrobienie wszystkiego od nowa - coś na kształt vinted właśnie + dział sklepów + dział stylizacji - oj wtedy szafa mogłaby zawładnąć światem ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-26 18:05 przez xanthina.

Konkurencja nie działa

26 maj 2017 - 18:00:24

Tam przynajmniej coś się sprzedaje a tutaj graniczy z cudem.

Konkurencja nie działa

26 maj 2017 - 19:04:31

Mam nadzieję, że szafa się rozkręci. Trochę jest tu dla mnie anarchicznie, mogliby zainwestować w wygląd strony, bo przyzwyczaiłam się do czytelnego i przejrzystego vinted.
Ale tak jak kilka lat temu uciekłam przed opłatami z szafy na nowo powstałe vinted, tak teraz uciekam stamtąd. I to nie ja jedna, więc myślę że szafa ma szansę się rozkręcić. :)

Na vinted ostatnimi czasy też jest zastój, cały czas promują te same laski i podróby a reszta gnije w katalogu i nie ma szans na główną.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-26 19:05 przez Allexa32.

Konkurencja nie działa

26 maj 2017 - 19:41:43

Opłaty wprowadzili na vinted ? Hahaha wiedziałam . Ale jak pisałam o tym to mnie zablokowali do 2044 roku za to ,że sieję panikę :D Czyli dobrze ich wyczułam i mnie za to zablokowali jak zresztą wiele inncy osób które swoje zdanie wyrażały :) Tam mi lepiej szło ,ale najlepiej i tak na all mi idzie.

Konkurencja nie działa

26 maj 2017 - 20:01:49

i dobrze! mam nadzieję, że nigdy nie zadziałają a wszyscy wrócą tutaj. To będzie karma za to że mnie zablokowali po tym jak wspomniałam że na szafie są fajne konkursy i wg mnie jest dużo bezpieczniejsza dzięki tej ochronie kupujących :D

mam nadzieję, że wszyscy tu wrócą albo i jeszcze więcej osób!@xanthina i pozostałe, ściagajcie znajomych stamtąd tu, niech to forum ożyje! a wtedy pewnie i sprzedaż wam ruszy!

Konkurencja nie działa

26 maj 2017 - 20:32:26

Ja właśnie zaczęłam tutaj wrzucać rzeczy :)

Konkurencja nie działa

26 maj 2017 - 20:37:12

Ja sprzedaję to samo na obu stronach, w sumie ostatnio idzie mi chyba porównywalnie (oczywiście nie wiem, jak będzie teraz), ale jeśli chodzi o zakupy, to na szafie po prostu nigdy nie umiem nic sobie znaleźć, jakoś tak niezbyt przejrzysty ten katalog i duuuużo mniejszy wybór. Może dzięki płatnemu podbijaniu na vinted, teraz to się zmieni i ludzie tu wrócą.
Forum faktycznie w porównaniu z vintedami stoi - z jednej strony to jest nawet fajne, bo tak kameralnie, ciagle te same mordki, prawie wszyscy się kojarzą, ale z drugiej strony trochę nudno, gdy tak mało tematów i odpowiedzi.

Konkurencja nie działa

26 maj 2017 - 20:39:29

Jeaaaah super dziewczyny jesli znowoz powrócą to szafa ma szanse przetrwa i na nowa sie rozkręcić ;) a co do opłat na vinted.... No coz strzał w potylice jak nic :/

Konkurencja nie działa

26 maj 2017 - 20:39:55

Opłaty za podbijanie z tego co mi wiadomo. Ja sporo sprzedałam na konkurencyjnym portalu chociaż jestem tam od miesiąca a tu przez rok 1 rzecz.

Konkurencja nie działa

26 maj 2017 - 20:50:51

Zgadza się- opłata 4zl za podbicie rzeczy. Sprzedaje tam ubrania zazwyczaj do 20 zł więc 4 zł to bardzo dużo. Co do forum tutaj to aż się dziwię że tyle odp jest pod moim postem i to nie od tzw troli :) a więc WRACAM :D konto mam tu od 2011 z dużą ilością komentarzy więc czas zadbać o kolejne. Mam nadzieję że szata graficzna się zmieni na bardziej przejrzystą i administracja nie zacznie szaleć tak jak kilka lat temu. Życzę wam dziewczyny miłego wieczoru i trzymam kciuki żeby więcej osób tu wróciło:)

Konkurencja nie działa

26 maj 2017 - 21:36:59

Cytat
kate19131
Zgadza się- opłata 4zl za podbicie rzeczy. Sprzedaje tam ubrania zazwyczaj do 20 zł więc 4 zł to bardzo dużo. Co do forum tutaj to aż się dziwię że tyle odp jest pod moim postem i to nie od tzw troli :) a więc WRACAM :D konto mam tu od 2011 z dużą ilością komentarzy więc czas zadbać o kolejne. Mam nadzieję że szata graficzna się zmieni na bardziej przejrzystą i administracja nie zacznie szaleć tak jak kilka lat temu. Życzę wam dziewczyny miłego wieczoru i trzymam kciuki żeby więcej osób tu wróciło:)
Skoro tutaj byłaś 6lat temu i powróciłaś, śmiem twierdzić że więcej osób takich jak Ty będzie tutaj powracać, już się cieszę :)

Konkurencja nie działa

26 maj 2017 - 22:11:13

Ja konto zakładałam tu 8 lat temu, ale przerzuciłam się na konkurencję bo z początku wydawało się ok. Tylko dzieje się coraz gorzej.. Oszustki i osoby bez komentarzy ze zdjęciami z internetu na głównej, a uczciwe konta dostają po czterech literach. Poważnie zastanawiam się nad powrotem. Zostaje tylko pytanie jak radzą sobie z oszustkami? Mnie tu dawno nie było - czy ktoś coś wie na ten temat?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oceń czy to sie nadaje