Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Konkurencja nie działa

05 cze 2017 - 09:03:33

Cytat
nbbo
wydaje mi się, że mniejsza sprzedaż niekoniecznie ma swój główny powód w prowizji(której od wieków już nie ma i nigdy nie wróci), nieatrakcyjnych przedmiotach itp. Według mnie duża zasługa że jest mniejsza niż kiedyś to: pojawienie się dużej ilości tanich sklepów stacoonarnych a przede wszystkim kosmicznie podniesione ceny na poczcie. Dawniej wysyłałam codziennie po kilka przesyłek, opłacało się kupić apaszkę za 5 zł czy bluzkę- teraz nie bo 2x tyle kosztuje wysyłka.
Zgadzam się, ktoś kupi ciuszki za złotówkę a z wysyłką wyjdzie 11 i tu już problem bo za 15 można kupić nowego w dystkoncie.

Konkurencja nie działa

05 cze 2017 - 09:55:34

@nbbo coś w tym jest co piszesz... tylko co robić?

Konkurencja nie działa

05 cze 2017 - 15:25:03

Cytat
kukingaku
Cytat
nbbo
wydaje mi się, że mniejsza sprzedaż niekoniecznie ma swój główny powód w prowizji(której od wieków już nie ma i nigdy nie wróci), nieatrakcyjnych przedmiotach itp. Według mnie duża zasługa że jest mniejsza niż kiedyś to: pojawienie się dużej ilości tanich sklepów stacoonarnych a przede wszystkim kosmicznie podniesione ceny na poczcie. Dawniej wysyłałam codziennie po kilka przesyłek, opłacało się kupić apaszkę za 5 zł czy bluzkę- teraz nie bo 2x tyle kosztuje wysyłka.
Zgadzam się, ktoś kupi ciuszki za złotówkę a z wysyłką wyjdzie 11 i tu już problem bo za 15 można kupić nowego w dystkoncie.
Każdy kto chce kupić przez internet, dokładnie zdaje sobie sprawę że przesyłka kosztuje i ile. Jednak to prawda że pojedynczą rzecz to może wyjść taniej w stacjonarnych kupić, ale przy kilku sztukach to już nie koniecznie. Szczerze, to myślę że zwiększyła się ilośc sprzedających a kupujących to wiadomo, praktycznie każdy chce wyzbyć się zbędnych rzeczy i to w większych ilościach a kupujących nie ma aż tylu, i to napewno rzutuje na ilość transakcji. Portali też się namnożyło, napewno kokosów już nie będzie jak na początku powstawania portali.

Konkurencja nie działa

06 cze 2017 - 09:29:33

Ale przecież tu nie ma prowizji od sprzedaży...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

Konkurencja nie działa

06 cze 2017 - 09:57:12

Cytat
Julionek
Ale przecież tu nie ma prowizji od sprzedaży...

Nie ma i nie będzie! :)

Konkurencja nie działa

06 cze 2017 - 11:18:30

Heej, coraz większy ruch tutaj, wczoraj dwie rzeczy poszły! :) :) dużo pytań o dodatkowe zdjęcia, super, że to miejsce trochę ruszyło :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

Konkurencja nie działa

06 cze 2017 - 11:20:22

@serduchajko na całej szafie formularze oraz transakcje są zabezpieczone certyfikatem SSL tylko on jest głeboko osadzony tam, gdzie mogą być przesyłane dane wrażliwe. Obecnie trwają prace nad tym aby na całym serwisie była widoczna kłódka - nawet tam gdzie nie mogą się dane pojawiać. Prace powinny zakończyć się jeszcze w tym miesiącu. Zapewniam jednak, że to tylko kwestia wyświetlania kłódki w niektórych miejscach.

Konkurencja nie działa

06 cze 2017 - 16:34:24

dziękuję za zainteresowanie i odpowiedź, mam nadzieję że to miejsce odżyje na nowo :)

tak jak dziewczyny wspomniały, dużą rolę odgrywa koszt przesyłki, rzeczywiście sprzedaż sporo spadła po kolejnych kosmicznych podwyżkach poczty. Mają monopol więc nikt tego nie przebije. Kiedyś wysyłałam inpostem - tanio i szybko, wszystko zawsze doszło, teraz na poczcie ceny katastrofalne, a inpost no cóż .... skończyło się :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-06 16:39 przez serduchajko.

Konkurencja nie działa

06 cze 2017 - 17:35:32

@Maja
Pozwolę sobie odrobinę odbiec od tematu i napisać o dość długich (u mnie) problemach technicznych.Oczywiście zgłaszane do Administracji,ale...być może brak odpowiedzi jest wynikiem braku czasu-wiadomo.
Nie mogę wstawić zdjęć w wiadomościach prywatnych i w wystawianych ofertach.Ratunku!

Cieszy mnie fakt,że na szafie się ruszyło i pojawia się tutaj coraz więcej osób.Super!Mam ogromną nadzieję,że portal znowu zacznie żyć pełnią życia.
To bardzo dobre technicznie miejsce do "ciuszkowania".
Konkurencja się chowa.super

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

Konkurencja nie działa

06 cze 2017 - 17:49:57

@czarownicaao wszystkie zgłoszenia są analizowane, być może jeśli wielokrotnie się temat powtórzył nie było odpowiedzi na każdą wiadomość. Mam nadzieję, że niebawem wszystko będzie działać idealnie :)

Konkurencja nie działa

06 cze 2017 - 17:53:02

Cytat
Maja
@czarownicaao wszystkie zgłoszenia są analizowane, być może jeśli wielokrotnie się temat powtórzył nie było odpowiedzi na każdą wiadomość. Mam nadzieję, że niebawem wszystko będzie działać idealnie :)

Być może...
Również mam taką nadzieję i bardzo dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.oczko

Konkurencja nie działa

06 cze 2017 - 18:41:47

Tez mam problemy z ofertami, błędy wyskakują conajmniej raz w miesiącu, oby sie poprawiło :)

Konkurencja nie działa

06 cze 2017 - 18:47:23

tu również wszystko stanęło.Jeszcze do nie dawna chociaż ktoś wchodził i oglądał ciuchy a teraz kaplica.Tak jakby wszyscy umarli:(

Konkurencja nie działa

06 cze 2017 - 18:53:58

Cytat
kaza40
tu również wszystko stanęło.Jeszcze do nie dawna chociaż ktoś wchodził i oglądał ciuchy a teraz kaplica.Tak jakby wszyscy umarli:(

wszyscy umarli a jednak wątek ma kilkadziesiąt wypowiedzi :)

Konkurencja nie działa

06 cze 2017 - 19:54:30

@ciezkolekkozyc
To prawda.Mimo wszystko ktoś zagląda,pisze i coraz więcej dziewczyn widać.
Może na ruch w sprzedaży potrzeba oswojenia nowo przybyłych,ale moim zdaniem wszystko podąża w dobrym kierunku.:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oddac czy zostawic?