Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 2/5

Dziewczyny jak w temacie - mam trochę ciuszków marki Bershka w rozmiarze XS/S wszystko nowe z metkami - doradzcie mi czy jest sens je gdzieś wystawiać czy oddać po prostu sama już nie wiem co robić a chce zwolnić miejsce w szafie
Będę wdzięczna za propozycje i ocene



Porób ładne zdjecia na jednakowym tle i mylę ze cos sprzedasz ;)

zweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 2/5

Też myślę, że ładne zdjęcia trzeba zrobić i powinny spokojnie pójść :)

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 1/5

Ciuchy są bardzo ładne. Z całym szacunkiem ale niektóre z Was drogie Szafiarki mają takie badziewia powystawiane w swoich szafach, że szkoda palców, żeby się rozpisywać... Spokojnie sprzedasz te rzeczy. Przede wszystkim są nowe i wyglądają dobrze. Oddać szkoda, bo pewnie trochę na nie wydałaś. Osobiście polecam portal aukcyjny. Tam o wiele szybciej się wszystko sprzedaje. Tutaj kiepsko coś schodzi, przynajmniej według mnie.

zweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
preciosa86
Ciuchy są bardzo ładne. Z całym szacunkiem ale niektóre z Was drogie Szafiarki mają takie badziewia powystawiane w swoich szafach, że szkoda palców, żeby się rozpisywać... Spokojnie sprzedasz te rzeczy. Przede wszystkim są nowe i wyglądają dobrze. Oddać szkoda, bo pewnie trochę na nie wydałaś. Osobiście polecam portal aukcyjny. Tam o wiele szybciej się wszystko sprzedaje. Tutaj kiepsko coś schodzi, przynajmniej według mnie.


Dzięki za opinie - tak własnie myślę że może na jakiejś aukcji te ciuszki same się wycenią :)

Również jestem zdania,że to fajne ciuszki.
Spokojnie powinny pójść.
Też raczej stawiałabym na aukcje.
Powodzenia.super

niektóre z nich fajne inne w ogóle z niektórymi coś możesz zrobić ;)

zweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 1/5

Ja jestem na nie, bo nie mój styl. Myślę ze mimo wszystko kogoś zainteresują

powiem szczerze że to odzież w stylu mojej mamy 60+ oprócz czarnej sukienki

Nie w moim stylu, ale myślę, że znajdą nowe właścicielki. Zdjęcia dla mnie OK, jak ktoś swój styl zna, to i tak wypatrzy. Tak przynajmniej z moich doświadczeń zarówno kupującej jak i sprzedającej wynika. Powodzenia :)

P.S. Jako że mamy okres wyprzedaży, to rzeczy słabiej schodzą.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konkurencja nie działa