Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

za ile i czy wogole sprzedam"?

11 lip 2015 - 22:26:15

takie cos kolezanka ma i chce sie pozbyc bo zakupila na szafie no i nie nosi. zejdzie to wogole? wykonane z czegos jak pianka.rozmiar 37



za ile i czy wogole sprzedam"?

12 lip 2015 - 07:48:24

pewnie,spoko są

za ile i czy wogole sprzedam"?

12 lip 2015 - 08:42:38

Może spróbować wystawić na licytację i na pewno sprzeda:)

za ile i czy wogole sprzedam"?

01 wrz 2015 - 19:25:27

Myślicie, że znajdzie się chętny ktoś na taką torebkę? Jest w idealny stanie, bo tylko raz użyta była. Nie jest usztywniana. I czy udałoby mi się sprzedać też te ciuszki? Nie noszę i tylko miejsce zajmują.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-01 19:26 przez Suriko.

za ile i czy wogole sprzedam"?

01 wrz 2015 - 20:18:04

A to taki problem po prostu wystawić rzeczy i samemu przekonać się, czy ktoś kupi? Przecież szafiarki nie wywróżą z kryształowej kuli czy znajdzie się ktoś chętny do kupna.

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 3/5

za ile i czy wogole sprzedam"?

20 wrz 2015 - 10:14:39

Cześć :-) witam wszystkich i kazdego z osobna.
Zastanawiam się, czy ja coś nie tak robię albo może nie umiem się promowac czy coś ? mam wrażenie, że mało kto tu zagląda, przez cały czas jedna osoba zapytała o wymiary.. i to wszystko...
Licznik komentarzy dalej zerowy:-(

Już dałam naprawdę ceny bardzo tanie i "po kosztach", a teraz promocję i wysyłki gratis powyżej 20 zł, to według mnie naprawdę super okazja..jakoś nie umiem dotrzeć z tymi swoimi rzeczami, a razem ponad 80 sztuk, więc w sumie wybór jest.

Na początku nie orientowałam się w cenach i żeby szybko i sprawnie posprzedawać dałam śmieszne niskie ceny np. 8 zł za bluzkę firmową - ale potem poprzeglądałam inne Szafowiczki, pogadałam też z kumpelą i stwierdziłam, ze zbyt tanie rzeczy budza obawy, że coś z nimi nie tak..
Ale nawet ta bardzo niska cena nie budziła zainteresowania, co mnie tez zdziwiło...

Czy te moje ubrania są niewarte uwagi czy coś ? powiedzcie szczerze ?
może zdjecia nie zachęcają ? no a może po prostu brak komentarzy ?
no już sama nie wiem..

za ile i czy wogole sprzedam"?

20 wrz 2015 - 11:34:22

kawakarmelowa moje szczere odczucia są takie, że nawet nie chce się przeglądać Twoich rzeczy, bo są powieszone byle jak, większość wymemłana/pognieciona- no na pierwszy rzut oka po prostu szmaty. Dodatkowo wiele z Twoich ubrań prezentuje się jakby były dopiero co wygrzebane z kosza w lumpeksie za 1- 2 złote, więc w zderzeniu z ich wyglądem, ceny powalają. Większość to nie są rzeczy "na topie" tylko takie zwyklaki, a kosztują tyle, co nowe rzeczy na wyprzedażach posezonowych.
Pamiętaj, że odpowiednie pokazanie produktu, ładne zdjęcia, to duży procent sukcesu w sprzedaży.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-20 11:38 przez starababa.

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 3/5

za ile i czy wogole sprzedam"?

20 wrz 2015 - 12:45:12

OK, dzięki ! właśnie chciałam czyjeś obiektywne spojrzenie !

hmm....ceny sa razem z wysyłką, więc uwazam że naprawde są smiesznie tanie - rzecz za 18zł minus przesyłka 7,5O to juz inna bajka..
chyba że lepiej marketingowo dawać bez tych kosztów..

jak znajdę wiecej czasu na siedzenie na internecie,
to jakoś ogarnę te ubrania i lepsze zdjecia porobie, przyznaje sie bez bicia - ze orzeł informatyczny nie jestem, więc wszystko to nie takie hop-siup u mnie z tym całym sprzedawaniem itp.
no i rzeczywisćie masz rację - ubrania prosto z szafy wystawiłam ;-)

Szczerze to pozbyłabym się tego jak najszybciej, póki jeszcze mam gdzie to trzymać.
Chyba żeby obniżyć bardzo ceny na te zwykłe rzeczy, juz na mnie przyciasne; a te markowe firmowe i tak mają niezłe ceny zważywszy że mało używane i kupowane przez moją byłą szefową wprost w drogich butikach..

W każdym badz razie dziękuję z góry za wszelkie wskazówki i porady!
pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-20 12:53 przez kawakarmelowa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wybór telefonu