Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hey;) jak sądzicie sprzedać tą tuniczkę czy zostawić?? Generalnie bardzo mi się ona podoba ale od czasu kiedy ją kupiłam ( z pół roku temu) leży w szafie . Raz już miałam się w nią ubrać, obcięłam metki i zrezygnowałam. Jest trochę dla mnie za duża w biuscie i cycki mi wychodzą..;D ale lubię chomikować , a ponieważ jest zdecydowanie w moim typie chętnie bym ją zostawiła..;P ale ostatnio postanowiłam , ze pozbędę się wszystkich ubrań w ktorych nie chodzę no ale coż ..to trudne..;D hehe
mam dylemat..;p jak sądzicie?? Zostawić czy sprzedać?? Hot or not?? Jesli sprzedać to za ile?;P dzięki..:)

(dodam tylko, że ona jest krótka i raczej nadaję się tylko do leginsów, ja do zdjęcia juz nie zakładałam ale bez nich napewno bym nie wyszła..;)



mi się podobają bluzki/tuniki z tymi falbankami, ale to nie do mojej figury :/
ja na Twoim miejscu bym zostawiła (choć nie wiem jak wyglądają te złote elementy w realu-bo nie przepadam za cekinami itp na ubrankach), jak Ci sie podoba to zostaw, na jakąś impreze bedzie idealna ;)

Są srebrne..:) wlasnie kupując ją myślałam o imprezie..:) ale jakos nie wiem , podoba mi się bardzo ale chyba poprostu zle się w niej czuję prez ten dekold..;P na zdjęciu nie widac ale jak potanczę poskaczę to mi stanik wyłazi ..;p a strasznie tego nie lubię..;/

bziutnij w biuście maszyną i będzie idealna

no to jak źle się czujesz w niej będąc w domu to nie ma co, tylko oddaj komus innemu :)

a za ile to nie mam pojęcia, bo nie orientuję się po ile takie bluzeczki są sprzedawane
orijanna "bziutnij" :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-18 20:46 przez iv90.

dzięki..:) ktos jeszcze??:)
Wlasnie myślałam zeby ja troche przerobic..;p tzn oddac do ogarnięcia ale nie chciałabym zeby mi to zwalili , moze być cięzko z powodu tych falbanek;p no ale najpierw muszę się zastanowić czy to ma sens woogle;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-18 20:50 przez kagie77.

byłaby ladna gdyby nie te cekiny?? one sa tandetne..

hahaha bziutnij znaczy tyle co przeszyj, odkurz, zmiel młynkiem :D wiele ma znaczeń moje słowo bziutnij :D

Bziutnij :D nawet na szafie człowiek może sie czegoś nauczyc :)

ogólnie podobają mi się takie falbanki (tylko bez tych cekinów) ale nie są na moją figure. Sama miałam taką i tak samo poleżała w szafie i ją sprzedałam, Nie żałuje, bo wiem że i tak bym jej nie nosiła

Dobrze Ci w niej :) może nie sprzedawaj :)

Co prawda nie jest w moim stylu, ale ładnie w niej wyglądasz :)
Najważniejsze, żebyś czuła się dobrze, a z tego co piszesz to nie za bardzo. Trudno doradzić coś konkretnego, musisz sama zdecydować :)

No wlasnie najważniejsze zebym dobrze się czuła.. to chyba odpowiedz na moje pytanie..;P

Świetna jest, zostaw ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mobilny internet