Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

HEJ,
Zastanawiam się nad kupnem niesortu z hurtownii odzieży używanej, bo cena jest niska(6/kg), a podobno można znaleźć mega perełki, ale i e nie były przebirane, tylko wszystko, co zostało oddane.
Kupowałyście kiedyś coś takiego?
Albo cream?(38zl/kg)
Zainteresowane kupnemz Poznania , napiszcie na priw, bo trzebva kupować po 120kg :D

wiesz co, to zależy od rzeczy jakie by były, ale sądzę że bardziej sie opłaca po lumpach pochodzić ;]

zgadzam sie z poprzedniczka..
zawsze mozesz trafic akurat na rzeczy , ktore Ci w ogole nie podejda

a teraz powiedzmy kup te np 10kg ciuszkow i znajdz wsrod tego ze 3 rzeczy, ktore Ci sie spodobaja... troche bez sensu;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-20 14:58 przez maaartus89.

Cytat
kingas71
HEJ,
Zastanawiam się nad kupnem niesortu z hurtownii odzieży używanej, bo cena jest niska(6/kg), a podobno można znaleźć mega perełki, ale i e nie były przebirane, tylko wszystko, co zostało oddane.
Kupowałyście kiedyś coś takiego?
Albo cream?(38zl/kg)
Zainteresowane kupnemz Poznania , napiszcie na priw, bo trzebva kupować po 120kg :D

haha jak beda chetne z lublina to się dołacze;)

Kupowanie takich niesortów to raczej ryzyko jest, że nie trafisz na nic ciekawego :)

To wtedy można sprzedać dalej, tak myślałam, ale miałyście kiedyś styczność z niesortem ?:)

Cytat
maaartus89
zgadzam sie z poprzedniczka..
zawsze mozesz trafic akurat na rzeczy , ktore Ci w ogole nie podejda

a teraz powiedzmy kup te np 10kg ciuszkow i znajdz wsrod tego ze 3 rzeczy, ktore Ci sie spodobaja... troche bez sensu;)



wiesz co , pracowałam w duzej taniej odzieży, i nieraz wypakowywałam rzeczy i powiem Ci że jest mnóstwo slicznych sukienek, bluzek, nawet nowych butów w pudełkach, pozatym mozna znaleśc nawet kosmetyki czy kase. Według mnie to dobry pomysl, bo na 40 bluzek owszem znajdzie się 5 beznadziejnych, ale te ładniejsze są dużo wiecej warte niż za kg zapłacisz.

A tak pozatym, sama widziałam że te lepsze rzeczy zabierają właściciele dla siebie ;)

w niesortach są czesto rzeczy BOBOWE i bardzo duze rozmiary a w tym bielizna, buty bez par, ręczniki, zasłony itp.

Cytat
kingas71
To wtedy można sprzedać dalej, tak myślałam, ale miałyście kiedyś styczność z niesortem ?:)

a co jezeli beda same szmatki i nikomu tego nie sprzedaz?
to jest dobre jezeli ktos ma swojego lumpka bo 6zl/kg to faktycznie okazjonalna cena..ale tak dla siebie to troche nie bardzo

U nas kobietki brały niesort, a to co im zostało sprzedawały po 1 zł :) i jeszcze na tym zarabiały :)

Cytat
klaudia270
Cytat
maaartus89
zgadzam sie z poprzedniczka..
zawsze mozesz trafic akurat na rzeczy , ktore Ci w ogole nie podejda

a teraz powiedzmy kup te np 10kg ciuszkow i znajdz wsrod tego ze 3 rzeczy, ktore Ci sie spodobaja... troche bez sensu;)



wiesz co , pracowałam w duzej taniej odzieży, i nieraz wypakowywałam rzeczy i powiem Ci że jest mnóstwo slicznych sukienek, bluzek, nawet nowych butów w pudełkach, pozatym mozna znaleśc nawet kosmetyki czy kase. Według mnie to dobry pomysl, bo na 40 bluzek owszem znajdzie się 5 beznadziejnych, ale te ładniejsze są dużo wiecej warte niż za kg zapłacisz.

A tak pozatym, sama widziałam że te lepsze rzeczy zabierają właściciele dla siebie ;)


no ja Cie doskonale rozumiem..ale zawsze tez trzeba brac pod uwage sytuacje,ze nie znajdzie sie nic konkretnego;p

okazjonalna cena to 3 zł za kg bo do lumpeksów tak kupują, a 6 zł to dość duzo. Koleżanka ma rację jest duzo zasłon i poscieli

witam najlepiej kupić odzież sortowana zeby uniknąć odpadów ! a czasem w nie sorcie jest ich nawet 60% co sie nie opłaca
średnia cena ubrań sortowanych to 20-25 zł/kg ..ALE jest naprawdę dobra hurtownia w Warszawie z ceną 10/kg w której sa takie same ubrania jak gdzie indziej w cenie o połowę tańszej www.hurtownia.oleba.pl
witam najlepiej kupić odzież sortowana zeby uniknąć odpadów ! a czasem w nie sorcie jest ich nawet 60% co sie nie opłaca
średnia cena ubrań sortowanych to 20-25 zł/kg ..ALE jest naprawdę dobra hurtownia w Warszawie z ceną 10/kg w której sa takie same ubrania jak gdzie indziej w cenie o połowę tańszej www.hurtownia.oleba.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-17 06:27 przez ala303.

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych sortowaną odzieżą dobrego gatunku. Otóż istnieje w Opolu hurtownia odzieży używanej o nazwie Limpax. Owa hurtownia prowadzi sprzedaż sortowanej odzieży sprowadzanej z Wielkiej Brytanii i gwarantuje wysoką jakość ubrań. Swoją działalnością obejmujemy nie tylko samo miasto Opole czy region Opolszczyzny, chętnie współpracujemy z przedsiębiorcami z całego kraju. Hurtownie odzieży używanej zaopatrują nie tylko małe czy większe sklepy, ale i większe firmy, teatry, czy nawet współpracują przy produkcjach telewizyjnych. Coraz lepsza jakość sprzedawanej odzieży pozwala rozwijać przedsiębiorstwo i zdobywać nowych klientów. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni w Opolu, wszelaki kontakt znajdą Państwo na naszej stronie www.limpax.pl

hej , jestem z poznania kupiłam sort i miałam same tak okropne ... swetry ! same swetry , i zapłaciłam za wór 40 zł ... a wszystko poszło na szmaty dla szczurów do klatki --.---

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koronkowa ramoneska,h or n? zostawić?