Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

Prosze Was o pomoc w znalezieniu domu psiaczkowi, który czeka juz 10 lat ;(

Link do wydarzenia Jupiego i innych weteranów schroniska w Zabrzu (województwo śląskie)
https://www.facebook.com/events/192343117788337/

Udostępniajcie wydarzenie na Facebooku!
Każde kliknięcie zwiększa szansę na dom dla Jupiego i innych staruszków.

Jupi w schronisku mieszka prawie od dekady. Dla człowieka to szmat czasu, a dla psa praktycznie całe życie.
Mimo tego, że człowiek zgotował mu taki los Jupi i tak kocha każdego kto poświęci mu swój czas, zabierze na spacer czy poczęstuje smaczkami. Jest kontaktowy, opanowany, sympatyczny, boi się wody, lubi być nagradzany smakołykami , lubi długie spacery na których może się wyszaleć Łagodny jak baranek dla ludzi, w kontaktach z innymi psiakami bywa różnie (obecnie przebywa w boksie z suczką i nie ma między nimi konfliktów). Jest grzeczny, ładnie chodzi na smyczy, przychodzi na zawołanie, oaza cierpliwości podczas pielęgnacji sierści.
Bez problemu dogaduje się ze starszymi dziećmi, jak reaguje na maluchy niestety nie wiadomo. Zna komendy siad i łapa.Niedawno odwiedził schroniskową kociarnię i okazało się, że Jupi nie ma nic przeciwko kotom. Jupi obecnie ma obciętą sierść (jest trochę dłuższa niż na pierwszym zdjęciu)

Schronisko Psitulmnie w Zabrzu
ul. Bytomska 133
tel. (32) 271 47 97



aż mi serce pęka... mam suczkę jak jej zabraknie to w tedy wezmę dziadziora ze schroniska, takiego aby miął godną starość....dodam ze mój psiak jeden co został z rodzicami jak poszłam na swoje ma juz 15 lat cukrzycę i jest ze schroniska... i warto brać takie psiaki....

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

Psiaki ze schroniska są takie wdzięczne serce
Może Pani udostępniać :) Zawsze to zwiększa szansę na dom

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Ale uroczy pyszczek !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pamiętacie tą historię?