Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Piesek

09 lis 2016 - 17:46:28

Mojemu pieskowi shit shu co jakiś czas
się robi tak że cały się robi sztywny i nie potrafi się utrzymać na łapkach miał już tak trzy razy od urodzenia a ma dopiero 1rok i 2 miesiące pierwszy raz tego nie widziałam. Lecz drugi raz latał po podwórku i zjadł kawałek orzeszka Laskowego pojechaliśmy do weterynarza ale on uznał że to właśnie od orzeszka ale za 3 miesiące stało mu się właśnie dokładnie tak samo więc trafił do weterynarza innego i miał robione wyniki krwi z niecierpliwością na nie czekam oraz się strasznie boję kocham zwierzatka i nie dam żeby mu się coś stało więc polecam sposób żeby wybrać się do weterynarza. On właśnie powiedział że jeśli to ta choroba to Meinera to trzeba mu dawać takie tabletki.

Piesek

09 lis 2016 - 18:05:09

Myślę że to jest epilepsja (padaczka ) ,są to typowe objawy dla tej choroby ,radzę zasugeruj to swojemu lekarzowi . Zwierzęta mają dokładnie te same choroby co ludzie , leczy sie je tak samo . Gdyby diagnoza się potwierdziła nie musisz się tym martwić , dostanie leki i ataki będą tak rzadkie że nie będziesz nawet o tym pamiętała. Głowa do góry. Pozdrawiam

Cytat
1962kasia
Myślę że to jest epilepsja (padaczka ) ,są to typowe objawy dla tej choroby ,radzę zasugeruj to swojemu lekarzowi . Zwierzęta mają dokładnie te same choroby co ludzie , leczy sie je tak samo . Gdyby diagnoza się potwierdziła nie musisz się tym martwić , dostanie leki i ataki będą tak rzadkie że nie będziesz nawet o tym pamiętała. Głowa do góry. Pozdrawiam



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-09 20:30 przez 1962kasia.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Piesek

09 lis 2016 - 20:25:17

Polecam konsultacje z innym wetem czasem warto się upewnić.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 4/5

Piesek

15 gru 2016 - 13:15:57

Nie wolno lekceważyć, bo sprawa może być poważna. Może to jest borelioza? Nie wiem czy psy mogą na nią chorować, ale kleszcze łapią w ilościach masowych więc może akurat to być ta dolegliwość.

Piesek

15 gru 2016 - 13:54:22

Moja babcia ma kota z padaczką i co jakiś czas ma ataki. Weterynarz powiedział, że nie da się tego wyleczyć

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziewczyny pełna mobilizacja - potrzebna Wasza pomoc