Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

20 minut temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
aster
Cytat
agata74
Cytat
CzerwoneUsta
agata74 i zgoda...ale od czegoś trzeba zacząć, podpisuję różne petycje dotyczące ludzi i zwierząt, zmiany powstają często po latach ale powstają...gdybym nie podpisała tej petycji to postąpiłabym podle...tak, piszesz że szanujesz każde życie, jednak uważasz że są ważniejsze sprawy, to jest tylko mały podpisik który może pomóc...nie chcecie nie podpisujcie, ale po co pisać że nie warto.
Tak masz racje zaczynamy ale od "swojego podwórka"czyli uświadamiajmy swoje rodziny, swoich sąsiadów. Ta petycja i tak wyladuje w koszu wiec chyba nie oto chodzi. i tak jak pisałam zobacz ile zwierzat laduje w lesie kiedy sa wakacje, ile jest spraw o maltretowanie zwierzat u nas. świat zmieniamy od siebie- rodzina- osiedle-dzielnica- województwo-kraj dopiero na samym końcu jest zmiana na innych kontynentach. chiny sa najbardziej skostniałym państwem gdzie prawa człowieka i zwierzat sie nie licza i tego na chile obecna nic nie zmieni. I co koncerny robia ? nadal maja i przenosza swoje firmy tam gdzie jest tania siła robocza. Mamy pełno doktryn, paktów, dokumentów a świat nadal wyglada jak wyglada 1/3 globu żyje za 3$ dziennie, prawa człowieka , kobiet i dzieci sa ciagle łamane i czy instytucje cos z tym robia nie bo maja to w d... liczy sie władza i pieniądz reszta to dodatek.
Ciekawe, skąd Ty WIESZ, ze wyląduje w koszu. setki tysiecy podpisalo i w końcu zacznie chińczykom być niewygodne, że cały swiat je krytykuje.
Jak Ci szkoda tych 2 minut to nie podpisuj, ale nie rób ZŁEJ ROBOTY odradzajac to innym. NIKT NIE NEGUJE KONIECZNOŚCI BRANIA SIE ZA WŁASNE PODWÓRKO- nikt!!! Założyłam wątek z prośba o podpisanie petycji, a niektórzy wpisują: NIE- bo wyląduje w koszu, NIE- bo najpierw podwórko, NIE- bo psy w schroniskach, NIE- bo ratują wiewiórkę kosztem dzieci, NIE, bo psy przywiązywane w lesie, NIE- bo pewnie jesz przetwory mleczne (!)...
NIE MA KONFLIKTU pomiędzy podpisaniem petycji a działaniem w wyżej wymienionych sprawach.
(przepraszam, ,ze używam bolda i Capslocka, ale staram sie mówic po polsku- na ogół jestem rozumiana, ale wtym watku nijak nie mogę wyjaśnić, ze tylko proszę o podpisanie petycji).
skad wiem ze wyladuje w koszu ano stąd że mimo wielu petycji podpisywanych o prawach człowieka nadal jest jak było czyli prawa człowieka nie sa przestrzegane !!! a TY oczekujesz że nagle zmienia swoje nastawienie do zwierzat po petycji( których było wiele) i beda je traktowac lepiej niz ludzi. Jeśli liczysz że człowiek ktory swoj gatunek ma w głebokim powazaniu zmieni sie w stosunku do zwierzat to jestes w wielkim błędzie. A i zeby było jasne nikt nie broni podpisywać tylko jak się coś juz robi to sie oczekuje jakiegos rezultatu bo tak to strata energi taka walka z wiatrakmi.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-31 20:23 przez agata74.

AGATA 74 skad wiem ze wyladuje w koszu ano stąd że mimo wielu petycji podpisywanych o prawach człowieka nadal jest jak było czyli prawa człowieka nie sa przestrzegane !!! a TY oczekujesz że nagle zmienia swoje nastawienie do zwierzat po petycji( których było wiele) i beda je traktowac lepiej niz ludzi. [/quote]

Czytaj ze zrozumieniem- kilka razy uzyłam określenia: "Kropla drąży skałę"- nie wiesz co znaczy to powiedzenie?? To nie pisz (cyt):a TY oczekujesz że nagle zmienia swoje nastawienie do zwierzat po petycji( których było wiele) i beda je traktowac lepiej niz ludzi. Kropla drążąca skałę nie działa nagle.
I ko oczekuje cyt beda je traktowac lepiej niz ludzi??? Gdzie to wyczytałaś?? Masz jakiś interes, by ZNIECHĘCAĆ innych do podpisnia petycji???
Petycje przynoszą skutek, ale nie od razu. Jednak skutkują czasem w większym, czasem mniejszym stopniu. W przypadku mordowanychw Chinach psów kazdy, najmniejszy skutek moze oznaczac mniej zabitych psów (spadek mody na ten proceder) i chumanitarniejszą smierć. NA RAZIE dobre byłoby choć to.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-31 20:52 przez aster.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
agata74
A i zeby było jasne nikt nie broni podpisywać tylko jak się coś juz robi to sie oczekuje jakiegos rezultatu bo tak to strata energi taka walka z wiatrakmi. [/b]

Agato, oczekuję rezultatu i chyba już pierwszy jest, bo ponoć władze tego terenu zadeklarowały, że będą blokować to. Tylko wiesz nie wiem czy to akurat ta petycja czy może jakieś inne siły. To tylko niby deklaracja, ale to już coś.

Cytat
malmie
Cytat
agata74
A i zeby było jasne nikt nie broni podpisywać tylko jak się coś juz robi to sie oczekuje jakiegos rezultatu bo tak to strata energi taka walka z wiatrakmi. [/b]

Agato, oczekuję rezultatu i chyba już pierwszy jest, bo ponoć władze tego terenu zadeklarowały, że będą blokować to. Tylko wiesz nie wiem czy to akurat ta petycja czy może jakieś inne siły. To tylko niby deklaracja, ale to już coś.
to ja prędzej oczekuję że w Polsce nie bedzie hodowli zwierzat futerkowych niż tego że Państwo takie jak chiny się zmieni. Liczę że takich inicjatyw jak ta będzie więcej http://www.se.pl/wiadomosci/polska/warszawa/warszawa-okno-zycia-dla-zwierzat-pierwsze-w-europie-straz-ratuje-zwierzeta_245592.html :)

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-31 20:49 przez aster.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
agata74
to ja prędzej oczekuję że w Polsce nie bedzie hodowli zwierzat futerkowych niż tego że Państwo takie jak chiny się zmieni. Liczę że takich inicjatyw jak ta będzie więcej http://www.se.pl/wiadomosci/polska/warszawa/warszawa-okno-zycia-dla-zwierzat-pierwsze-w-europie-straz-ratuje-zwierzeta_245592.html :)

Piękna to inicjatywa :) Taka dalej idąca, bo mamy tutaj już prawo o ochronie zwierząt i ludzie bardziej świadomi ...

Ta sprawa bestialstwa wobec zwierząt wydaje się być beznadziejna i masa tutaj argumentów tego dowodzących, że Chiny mają wszystko w tyle, że świat się im kłania, że to potęga ... no beznadzieja, ale co mnie to obchodzi przyłączam się to tych niby naiwniaków co to mają nadzieję na zmiany.

Cytat
agata74
Cytat
malmie
Cytat
agata74
A i zeby było jasne nikt nie broni podpisywać tylko jak się coś juz robi to sie oczekuje jakiegos rezultatu bo tak to strata energi taka walka z wiatrakmi. [/b]

Agato, oczekuję rezultatu i chyba już pierwszy jest, bo ponoć władze tego terenu zadeklarowały, że będą blokować to. Tylko wiesz nie wiem czy to akurat ta petycja czy może jakieś inne siły. To tylko niby deklaracja, ale to już coś.
to ja prędzej oczekuję że w Polsce nie bedzie hodowli zwierzat futerkowych niż tego że Państwo takie jak chiny się zmieni. Liczę że takich inicjatyw jak ta będzie więcej http://www.se.pl/wiadomosci/polska/warszawa/warszawa-okno-zycia-dla-zwierzat-pierwsze-w-europie-straz-ratuje-zwierzeta_245592.html :)


jeszcze raz pytam: Masz jakiś interes, by ZNIECHĘCAĆ innych do podpisnia petycji???

Jesli nie chcesz- nie podpisuj. PO CO zniechecasz innych??.
Załóż może wątek o oknie zycia dla zwierząt. Nie będę się tam wtrącac i przeszkadzać, bo nie mam zwyczaju torpedowania wniosków złozonych w słusznej sprawie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-31 20:57 przez aster.

Cytat
aster
Cytat
agata74
Cytat
malmie
Cytat
agata74
A i zeby było jasne nikt nie broni podpisywać tylko jak się coś juz robi to sie oczekuje jakiegos rezultatu bo tak to strata energi taka walka z wiatrakmi. [/b]

Agato, oczekuję rezultatu i chyba już pierwszy jest, bo ponoć władze tego terenu zadeklarowały, że będą blokować to. Tylko wiesz nie wiem czy to akurat ta petycja czy może jakieś inne siły. To tylko niby deklaracja, ale to już coś.
to ja prędzej oczekuję że w Polsce nie bedzie hodowli zwierzat futerkowych niż tego że Państwo takie jak chiny się zmieni. Liczę że takich inicjatyw jak ta będzie więcej http://www.se.pl/wiadomosci/polska/warszawa/warszawa-okno-zycia-dla-zwierzat-pierwsze-w-europie-straz-ratuje-zwierzeta_245592.html :)


jeszcze raz pytam: Masz jakiś interes, by ZNIECHĘCAĆ innych do podpisnia petycji???

Jesli nie chcesz- nie podpisuj. PO CO zniechecasz innych??.
Załóż może wątek o oknie zycia dla zwierząt. Nie będę się tam wtrącac i przeszkadzać, bo nie mam zwyczaju torpedowania wniosków złozonych w słusznej sprawie.

To Twoja opinia ja prowadzę dyskusję ot tyle :p Podpisywanie petycji bądz nie powinna wynikac z przekonan takich a nie innych a nie z tego ze ktoś taki jak ja ma takie a nie inne poglady na dany temat.

Kto chce to podpisze i nie ma o co się spierać, nigdy nie wiadomo jaki to odniesie skutek. Ważne że są ludzie, którzy działają dla polepszenia świata i trzeba ich wspierać a nie podcinać im skrzydła i zniechęcać w ich staraniach...szczytny cel i tak jak pisze agata74, wszystko zależy od naszych przekonań. Nie ma o co się spierać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomoc zwierzakom ze schroniska w Bielsku